У SunSay спростовують приписані йому порушення правил "Євробачення" та сепаратизм

15 лютого 2016, 13:28

Після того, як Андрій Запорожець або SunSay потрапив до фіналу нацвідбору на "Євробачення-2016", навколо нього у соцмережах швиденько розбурхали скандал.

По-перше, музиканта звинуватили в тому, що його конкурсна пісня була написана та представлена раніше, ніш дозволяють правила "Євробачення".

По-друге, Андрію приписали підтримку сепаратистів та згадали про концерти у Криму та Росії.

Утім, представниця артиста спростувала скандальні чутки, повідомляє "ТСН".


За словами піар-менеджера SunSay Ксенії Шагової, жодне з обвинувачень не має підґрунтя.

"Пісня була написана, звичайно, раніше, але офіційний реліз треку, як і йдеться у правилах "Євробачення", що композиція має з'явитися не раніше 1-го вересня, відбувся вчасно", - заявила представниця артиста.

Не встиг Андрій стати фіналістом нацвідбору, як опинився в епіцентрі скандалу

"У нас 30-го вересня 2015 року відбувся офіційний реліз композиції у тому вигляді, в якому вона є зараз - російською мовою, з аранжуванням Євгена Філатова. І пісню англійською мовою, тобто вже з іншим текстом і з цим аранжуванням, Андрій на "Євробачення" готував вперше", - додала Шагова.

"Музикант може написати пісню і п'ять років тому. А цілісний твір, ви можете побачити на SoundCloud, у наших соцмережах, в Інтернеті, - цілісний твір був презентований 30-го вересня 2015 року", - ще раз наголосила PR-менеджер Запорожця.

Пізніше на сторінці SunSay у Facebook з'явився офіційний коментар від організаторів нацвідбору.

Дорогие друзья! Спасибо за терпение и поддержку! Для того, чтобы развеять сомнения возникшие вокруг песни Lоve...

Опубликовано SunSay 15 февраля 2016 г.

Чутки про те, що SunSay підтримує сепаратистів, з’явилися на підставі того, що у соцмережі він нібито підписаний на паблік "Новороссия". На це звернув увагу Мирослав Олешко.

#SunSay или Андрей Запорожец который хочет поехать от Украины на #Євробачення, подписан на паблик "Новороссии" и выступает активно в оккупированом Крыму.Вот такие дела я заметил посетив его страницу.

Опубликовано Miroslav Oleshko 14 февраля 2016 г.

"Андрій не підтримує сепаратистів, боюся, що він не знає, на який паблік він підписаний. Ймовірно, це паблік, який раніше називався інакше, Андрій на нього підписався, приміром, п'ять років тому. Я абсолютно впевнена, що Андрій - не активний користувач соцмереж… Так, напевно, людям-заздрісникам хотілося б, щоб Андрій підтримував сепаратистів. Але це не так", - заявила піарниця Запорожця.

Незважаючи на все, СанСей та його команда стали фаворитами другого півфіналу нацвідбору

"Я офіційно можу вам підтвердити, що Андрій не підтримує сепаратистів і не знає про існування цього пабліку. Не тому що він там дурний, чи живе в іншому вимірі. Може, через неуважність", - додала вона.

Що ж до концертів у Росії, то у березні минулого року Андрій у складі гурту "5nizza" і справді виступав у Москві та Петербурзі. А в червні минулого року Запорожець з колегою Сергієм Бабкіним дали інтерв'ю російському пропагандистському телеканалу, чим викликали осуд на батькіщині.

Крім того, найближчим часом SunSay знову поїде до Росії з концертами. На його сайті в афіші заплановані виступи 4-го березня у Пітері, а 5-го - у Москві.

Андрій продовжує виступати в Росії

Фото з Facebook

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів