Шовковський розшукує дочку, а екс-теща звинувачує його у "нальоті"

3 березня 2016, 10:34

Навколо розлучення футболіста Олександра Шовковського та дизайнерки Ольги Альонової розгорівся ще один скандал. Цього разу фігурантом стала не нова подружка СаШо, а його колишня теща.

Мати Альонової Любов Павлівна поскаржилася на несподіваний візит Олександра до їхнього заміського будинку у компанії кількох невідомих чоловіків.

Тим часом сам Шовковський звернувся до поліції із заявою про зникнення доньки і вимогою встановлення її місця перебування.

Як пише "ТСН", колишня теща буквально звинуватила Олександра у нальоті.


За словами Любові Павлівни, Шовковський приїхав з невідомими їй молодими людьми в будинок в селі Жовтневе Бориспільського району з наміром вивезти свої речі. Зараз нерухомість знаходиться у спільній власності екс-подружжя у співвідношенні 50/50. Про це повідомив адвокат Альонової.

Альонова і Шовковський вже давно не разом, але власність досі не поділили

У зв'язку з цим Шовковський мав повне право зайти в будинок. Утім, його колишню тещу налякав візит невідомих їй хлопців і неадекватна, за її словами, поведінка екс-зятя.

"Процес розірвання шлюбу завершено, сторони офіційно не є подружжям, проте, на жаль все ще є кілька питань. Зокрема, в суді розглядається питання про стягнення аліментів з Олександра Володимировича і питання про поділ спільно нажитого майна. Цей будинок належить екс-подружжю в рівних частинах", - розповів адвокат дизайнерки.

Адвокат також зазначив, що Альонова з дочкою поїхали до Італії відпочивати. І якраз в цей час її мати зателефонувала йому у стресовому стані через візит Шовковського.

Шовковський відвідав тещу у пошуках дочки?

"Прибувши сюди, я побачив адвоката Олександра Володимировича і самого Олександра Володимировича. Мені дуже шкода, що він, людина, яку поважають в Україні, поводиться нецивілізовано" , - додав адвокат Альонової і запевнив, що ніякого застосування сили по відношенню до Любові Павлівни не було.

Сама колишня тещу футболіста розказала, що не протистояла візиту Шовковського, але була проти того, щоб у приватну власність її дочки заходили невідомі.

Також мама Альонової розповіла, що знімала на телефон, як колишній зять "рився" в будинку, однак потім він "вирвав телефон і стер фотографії".

Крім того, за словами жінки, Олександр забрав машину "Range Rover", яку раніше віддав екс-дружині як компенсацію за решту забраних автомобілів.

Шовковський обурений через те, що понад тиждень не може зв'язатися з дочкою Сашею

А от у самого Шовковського дещо інша версія причини свого раптового візиту до будинку. На своїй сторінці у соцмережі Олександр повідомив, що вже кілька днів не може зв’язатися з дочкою.

По поводу грязных инсинуацийЯ всегда отказывался комментировать ситуацию связанную с моим разводом с Аленовой Ольгой Ле...

Опубликовано Александром Шовковским 2 марта 2016 г.

Хоча мати Альонової наголосила, що пояснила Шовковському, де зараз знаходиться його дочка.

"Мені стало відомо, що моя донька відсутня, на мої дзвінки вона не відповідає. Після дня народження 20-го числа, а після 24-го числа на мої дзвінки і СМС-повідомлення ніхто не відповідав. Я телефонував у школу, мені повідомили, що дитини немає. Я поїхав додому, де вона проживає, але її там також немає", - пізніше розповів Олександр "ТСН".

Голкіпер додав, що жодних дозволів на виїзд доньки не давав. А дізнавшись, що Альонова має стосунки з італійцем, відмовився взагалі надавати дозволи на оформлення доньки нового паспорта чи нової візи.

Шовковський запевняє, що не давав дозволу на виїзд дочки за кордон

"Зараз дитини немає в Україні… Мені невідомо, за яким документом вона виїхала, бо я не давав жодних дозволів. Нічого не давав! Тому, коли я приїхав, мені почали казати, що дитини немає. В мене є запис, де мама Альонової, Любов Павлівна почала казати, що вона десь в Україні. І далі якісь люди приїхали і перебували в будинку разом із Любов'ю Павлівною. Вона почала казати, мовляв, хто я такий, що я маю робити, як себе поводити і що я тут роблю", - обурився Олександр.

Нагадаємо, Шовковський з Альоновою офіційно розлучилися ще у жовтні минулого року. А в серпні минулого року стало відомо про роман Олександра з Мариною Кутєповою.

На сторінці Олександра є фото і з колишньою дружиною, і з нинішньою пасією Мариною

Фото з Facebook Шовковського та "Bestin.ua"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів