Ліхута: Повалій не мала виступати в Одесі 2-го травня, як брешуть у ЗМІ

3 травня 2016, 13:49

Співачка Таїсія Повалій не мала виступати 2-го травня в Одесі на Куликовому полі, як повідомляють деякі ЗМІ та користувачі соцмереж.

Про це в коментарі "ГОРДОН" заявив продюсер і чоловік співачки Ігор Ліхута.

"Інформація, що нібито Таїсія Повалій мала дати концерт в Одесі на Куликовому полі 2 травня, - брехня! Ну як можна давати концерт в такий день? В українській мові дуже точна різниця у визначенні свята і горя. Свято - це річниця, а горе - роковини. два роки тому в Одесі сталася трагедія. Як можна в день роковин давати концерт?" - обурився Ліхута.

Він також вкотре заявив, що останні два роки українські ЗМІ пишуть багато неправди на адресу його жінки.


"Ну якщо ви стверджуєте, що "Повалій емігрувала", хоч мені зателефонуйте, уточніть! Ніхто цього не робить, всі кричать: ось, мовляв, Повалій живе в Москві", - заявив Ліхута.

Можливо, саме ось ця плашка вгорі праворуч і наштовхує на думку про те, що Тая емігрувала до Росії...

Продюсер наголосив, що дійсно разом з дружиною був 2-го травня в одеському аеропорту, коли місцеві активісти заблокували депутатів Вадима Новинського і Юрія Бойка, не дозволивши їм вийти в місто. Проте, за словами Ліхути, вони з Повалій цих подій ніяк не стосуються.

"Ми не зіткнулися з тими, хто блокував в аеропорту Одеси Новинського, Бойко і інших, хоча все відбувалося на наших очах. Коли ми проходили через контроль безпеки аеропорту, журналісти нас з Таїсією сфотографували, а після пустили качку: мовляв, Повалій не дали виступити на Куликовому полі, і вона полетіла на літаку разом з Бойком", - розповів продюсер.

"Це брехня! Ми з Таїсією прилетіли в Одесу 1-го травня на день народження однієї людини, а 2 травня полетіли в Європу. Проте, всім відомі події в аеропорту українські ЗМІ чомусь зв'язали з іменем Таїсії Повалій", - обурився Ліхута.

Ліхута запевняє, що вони з дружиною полетіли з Одеси до Європи

Він знову заявив, що в Україні проти них з Повалій ведуть інформаційну війну. Та зауважви, що у Росії такого нема.

"До речі, в Росії, на відміну від України, проти нас немає ніякої інформаційної війни. Коли ми працюємо на російських майданчиках, в програмі обов'язково є українські пісні. Наприклад, з 25 пісень сольного концерту 5-6 – українською. і росіяни сприймають ці пісні на ура, тому що насправді люди дуже люблять українські пісні і українською мовою", - наголосив чоловік Повалій.

До речі, нещодавно Повалій отримала шансон-премію у Кремлі

Фото з ВКонтакте Повалій та з її Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів