Ліхута: Тая не збирається змінювати громадянство! В неї вишиванка під шкірою

25 лютого 2015, 11:06

Після того, як депутат Андрій Лозовий почав вимагати від міністра культури заборонити співачці Таїсії Повалій виступати на батьківщині та позбавити її громадянства, чоловік артистки Ігор Ліхута заявив, що їхати з України Тая не збирається.

В інтерв’ю "Комсомольській правді в Україні" продюсер пояснив, чому його дружина працює у Росії та наголосив, що вона любить Україну, просто не кричить про це при першій нагоді.

Як відомо, наразі Повалій бере участь у зйомках телешоу на російському каналі, за що на батьківщині її, м’яко кажучи, дуже критикують. Однак Ліхута зауважив, що після закінчення зйомок, вони з дружиною повернуться додому.

"Зважаючи на те що Таїсія хоче співати те, що вона хоче і де вона хоче, нам доводиться перебувати в постійному русі між Києвом і Москвою, іншими країнами ближнього зарубіжжя. І в тій же Росії ми не збираємося безвилазно знаходитися ці три з половиною місяці", - сказав продюсер.


Російський проект зніматимуть понад три місяці, тому Повалій з Ліхутою житимуть між Москвою та Києвом

"Паралельно з проектом у Таїсії будуть проходити зйомки на одному з українських каналів і концерти (на превеликий наш жаль, не на території України). А враховуючи ситуацію, що склалася в країні, ми не вважаємо за потрібне розміщувати наш концертний творчий графік на офіційному сайті Таїсії Повалій", - додав Ліхута.

Ігор також зізнався, що вони з Таєю довго думали, чи брати участь у російському проекті.

"Але проект дуже незвичайний, цікавий і якісний - у ньому Таїсія може проявити себе не тільки як співачка, але і як актриса. Тут працює справжня команда професіоналів, всі дуже тепло і рівно до нас ставляться. Але є одне табу: політичні теми не обговорюємо. Інтерв'ю на політичні теми не даємо, хоча нас мало не кожен день кличуть на різні ток-шоу", - поділився продюсер.

Повалій вважає, що у російському проекті вона проявиться себе ще й як актриса...

Також чоловік Повалій пояснив, що вони не в змозі нічого змінити, але саме Україна залишається для них єдиною батьківщиною.

"По-перше, нам не під силу змінити ситуацію в країні. Але що б не відбувалося, як би до нас ставилися, Україна - це наша Батьківщина. Тільки сюди, додому, нам хочеться повертатися", - підкреслив Ліхута.

"По-друге, рано чи пізно люди втомляться від всіх цих "гонінь". Час розставить всі крапки над "i". Ми вже це проходили у 2004 році. У 2014-му все набагато складніше і жорсткіше, але все одно Україна була, є і буде", - додав він.

Ліхута заявив, що Повалій вже пройшла гоніння у 2004-му році через підтримку Януковича, тож переживе і теперішнє цькування з боку українців

І ще продюсер розповів про патріотизм своєї зіркової дружини.

"Одного разу Тая сказала дуже правильну, з моєї точки зору, фразу: "Щоб бути патріотом, не обов'язково ходити у вишиванці. Вишиванка в мене під шкірою". Так от я знаю, що у Таїсії вишиванка під шкірою! Вона не з тих, хто буде розповідати на кожному розі, як любить Україну. Вона просто її любить!" - заявив Ліхута.

У Повалій вишиванка під шкірою - каже її чоловік

Що ж до чуток про зміну громадянства Повалій, то продюсер усе спростував.

"Чутки про нашу зміну громадянства - чистісінька спекуляція і провокація! Ми вже до цього звикли в умовах безперервної інформаційної війни. Повалій не збирається змінювати громадянство! Вона не збирається їхати з України в Росію на постійне місце проживання. Вона не збирається перевозити до Москви сім'ю", - наголосив Ліхута.

Фото зі сторінки Повалій у ВКонтакте

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів