На чоловіка Руслани через "Євробачення" напосілися пранкери

Середа, 11 травня 2016, 10:41

Чим ближче до фіналу пісенного конкурсу "Євробачення-2016", тим більше скандалів виникає навколо нього. Цього разу дісталося чоловікові співачки Руслани Олександру Ксенофонтову.

Продюсер із дружиною здійняли у Facebook галас, заявивши, що Ксенофонтова, як голову українського національного журі "Євробачення", намагалися підставити. В усьому цьому Руслана з чоловіком вбачають "руку Кремля".

"Увага! Провокація! Мого чоловіка, який є Головою українського національного журі "Євробачення-2016", намагалися спровокувати підставним телефонним дзвінком. На жаль, під час Майдану я проходила через подібну ситуацію. Методи Кремля не змінилися", - заявила співачка.

Руслана с Ксенофонтович скаржаться на тролів і пранкерів

Як розповів Ксенофонтов, йому зателефонував пранкер і видав себе за лідера кримськотатарського народу Мустафу Джемілєва. Невідомий намагався "поклеїти договорняк" про солідарне голосування з журі трьох країн.

Пізніше Руслана опублікувала запис розмови чоловіка із пранкером.

Нагадаємо, цього року до складу журі від України потрапили: продюсер та композитор Олександр Ксенофонтов, співачка Марія Бурмака, радіоведуча Валерія Чачібая, генпродюсер музичного каналу "М1" Валентин Коваль та співак і композитор Андрій Якименко.

Фото Facebook


powered by lun.ua
Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Останні матеріали
Більше матеріалів