Лобода пожалілася на зірваний концерт в Івано-Франківську

13 травня 2016, 10:35

Співачка Світлана Лобода поскаржилася на зірваний концерт в Івано-Франківську. Мовляв, місцеві активісти "Самооборони", "Правого сектору" і "Азову" не дозволили артистці вийти на сцену, пригадавши їй виступи в Росії.

Івано-франківський концерт Свєти був запланований на 12 травня. Та за 40 хвилин до початку шоу чоловіки в камуфляжі, які назвалися місцевою самообороною, оточили будівлю концерт-холу і не впустили людей до зали.

Не всі були раді бачити Лободу у Франківську

"При цьому менеджментом співачки було запропоновано - віддати гонорар за концерт і виступати на безоплатній основі, натомість щоб глядачів пустили в зал і не перешкоджати подальшому проведенню шоу", - зазначили у прес-службі Лободи.

Але домовитися так і не вдалося.


Згодом виявилося, концерт Світлани блокували представники місцевих "Самооборони", "Правого сектору" та "Азову". Про це пише івано-франківське видання "Галка".

Активісти заблокували входи

Координатор обласної "Самооборони" Ярослав Наваляний пояснив, що Лобода неодноразово виступала у Росії, тому вони не хочуть, щоб вона співала в обласному центрі.

До слова, сама Світлана Лобода до протестувальників не виходила.

Свєта розплачується за вояжі до Росії?

В артистки повідомили, що її прихильники почали збір підписів на ім'я мера міста, щоб розібратися в ситуації, що склалася і отримати офіційні пояснення влади.

Нагадаємо, свого часу дует "Потап і Настя" змушені були скасувати концерт у Луцьку, бо проти нього так само виступали місцеві активісти.

Фото прес-служби Світлани Лободи, Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів