Іво Бобул образився на Вірастюка через регіт з його іменного номера у готелі. ВІДЕО

4 липня 2016, 11:55

Співак Іво Бобул неабияк образився на спортсмена Василя Вірастюка, який публічно обсміяв іменний номер артиста у готелі Чернівців.

Велетень Вірастюк виклав відео, на якому разом з друзями відверто обреготав апартаменти Бобула, прикрашені його фотографіями, костюмами та музичними інструментами.

Декому з користувачів сподобався жарт Вірастюка, але й були такі, що засудили його сміх з Народного артиста.

Вірастюк зробив "відеотур" номером Бобула у Чернівцях
Спортсмен не стримував себе у коментарях та реготі


Іво Бобул, звісно ж, жарту не зрозумів. У своєму Facebook співак обурився, що з його "культурного здобутку" так нахабно покепкували. Артист заявив, що ніхто не має права з нього сміятися.

"Мені дуже прикро від того, що я сьогодні побачив в даному відео... Якби це був номер М. Джексона чи Мадонни, він би у** від щастя! А коли це іменний номер народного артиста України – можна знущатися..." - написав Бобул у пості, який пізніше видалив.

"Треба поважати та пишатися людьми, які віддають своє життя, вміння на вівтар культури України, щоб вона була достойною, професійною в світовому суспільстві! І ніхто не має права знущатися над моїми здобутками! Цей номер, в якому ви мали за честь бути, був створений Чернівецькою громадою, які люблять і поважають мою творчість!" - заявив ображений співак.

Бобул заявив, що ніхто не має права знущатися з його здобутків

Пізніше, після того, як на нього посипалися обвинувачення, богатир Вірастюк написав, що не бачить нічого образливого у своєму вчинку.

"Я і сам вже задумався над тим, де і чим саме міг образити Артиста... Декілька разів уважно дивився відео... і що..? А нічого, нічого образливого сказано не було. Попустіться", - написав спорстмен.

На захист Василя виступив інший Народний артист - Віктор Павлік, який у коментарях теж написав, що не бачить причин для образ.

Фото і відео з Facebook Вірастюка і Бобула

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів