Зеленський в Юрмалі порівняв Україну з порноактрисою, а потім назвався патріотом

12 вересня 2016, 10:00

Виступ студії "Квартал 95" в Юрмалі на фестивалі ще у липні здійняв хвилю обурення у соцмережах.

У своїй пародії на президента Порошенка Володимир Зеленський порівняв Україну з актрисою порнофільмів.

"Кварталівці" почали з того, що оголосили початок 4-денного фестивалю, на якому познайомлять з культурою своєї батьківщини.

"Так, ми народ, у якого культури вистачає всього на чотири дні", - "пожартували" гумористи.


Зеленський в Юрмалі не дуже втішно жартував про батьківщину

Після цього на сцену вийшов Зеленський в образі Порошенка і почав жартувати на тему кредитів, які Україна "випрошує" в інших країн.

"Україна, як актриса у німецькому фільмі для дорослих. Готова прийняти у будь-якій кількості з будь-якого боку", - саме цей жарт і викликав найбільше обурення у користувачів соцмереж.

Багато відомих людей і журналістів висловилися з цього приводу у себе на сторінках.

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко взагалі запропонував радикальні заходи щодо "кварталівців".

"Як би не було нам зараз важко, яка б не була в нас дебільна влада, але принижувати рідну країну, щоб посмішити іноземну публіку - на це здатні лише такі продажні шлюхи, як Зеленський", - написав Ляшко у своєму Facebook.

"Треба заборонити Зеленському виступи в Україні. Хай побирається на закордонних помийках", - додав депутат.

Після шквалу нападів з боку співвітчизників Володимир Зеленський прокоментував свій виступ в Юрмалі у Facebook.

"Шановні друзі, любителі, заздрісники і всі, кого забув або не знаю. Відповім вам в тій формі, яку вважаю вірною і справедливою. Жарт, який викликав бурхливе обговорення, не має двох, трьох смислів. Суть проста цієї репризи: досить брати кредити, за які відповідати нашим дітям, онукам і тим, хто буде жити після нас і нести відповідальність за всі ті бридкі справи, які творимо ми", - почав Володимир.

Зеленському довелося пояснювати свої жарти

"Ми - гордий народ, не жебраки. От і все. Більше тут немає інших смислів. Це жарт про вчинки наших вершителів, нашої влади, а не про людей і не про нашу країну. Тож не потрібно вдавати з себе культурних археологів і вишукувати в творчості Кварталу те, чого немає і ніколи не буде", - закликав він.

"Ми любимо свою країну і боремося за її свободу, свободу слова і мислення кожною своєю програмою, кожною секундою. Не все гаразд хлопці, не все просто, але, пліз, не ведіться на політичну херню, яку друкують продажні, замовні та дрібні особини. Їх то і людьми не назвеш. Ви вище за це. Ми вище за це. Не дайте вас збити, обдурити і напоїти цією брехнею", - звернувся з проханням Зеленський.

Володимир наголосив, що любить свою країну та бореться за її свободу

"…Ми - квартал! Ми - патріоти! А хто вони? Ви нас знаєте 20 років! Не мало, правда? Мир вам, вашим дітям, а лиходіїв скоро не буде, у них мало часу, дуже, вони це відчувають, трясуться) хапаються за останні "а ви чули, що вони сказали", нічого їх вже не врятує! За все, все, що зробили ці люди з нашою країною, за все це - відповідатимуть! Вибачте, якщо щось не так сказав чи не був зрозумілий", - підсумував Володимир.

Також пізніше свою позицію висловила і вся команда "Кварталу".

"У липні цього року в Латвії вперше відбувся фестиваль української культури "Made in Ukraina". Це сталося вперше за 25 років Незалежності України. Без державного фінансування, без державної підтримки ми, Студія Квартал 95, привезли в Ригу і Юрмалу найкращих українських музикантів... Латвія стала на 4 дні українською. На багатьох номерах глядачі аплодували стоячи! І ми горді цим. Горді тим, що Україна зустрічали на біс! Ми зробили це заради Батьківщини", - йдеться у заяві.

"Але не заради шалених політиків, яким сьогодні не подобається те, що ми говоримо зі сцени. Ми говоримо про те, про що думають мільйони людей в нашій країні. Ми завжди це робили - в усі часи і при різних владах. І будемо це робити і надалі", - заявили "кварталівці".

"Проти нас сьогодні розгорнуто масштабну кампанію в кращих традиціях брудних політичних технологій: замовні статті в інтернеті і проплачені коментарі в соцмережах. Отже, комусь це вигідно. Отже, комусь потрібно, щоб ми мовчали. Але з нами - наші глядачі. І ніякі інтернет-боти і політтехнології не змусять нас мовчати. Тому що ми говоримо правду", - заявили артисти та додали посилання на пісню.

Нагадаємо, два роки тому вже був випадок, коли Зеленського невірно зрозуміли і "змішали з лайном".

Фото з Facebook Зеленського та стоп-кадри з відео "Квартал 95"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів