Зеленський: Навіть мене – однозначного патріота – змішали з лайном

12 серпня 2014, 15:17

Шоумен Володимир Зеленський обурився через те, що дехто невірно зрозумів його коментар стосовно можливих санкцій України проти російських артистів.

Керівник "Студії Квартал 95" заявив, що він однозначний патріот і відмовляється від усіх концертів в Росії. Однак його все одно примудрилися "змішати з лайном".

Про це Зеленський поговорив з "Дусею".

На думку Володимира, його останній пост про санкції неоднозначно сприйняли.


"Коли концерт Слави Вакарчука забороняли в Пітері - ми всі були шоковані і підтримували його. Так само і я закликав ставитися вибірково до тих людей, яким намагаються заборонити в'їзд на територію України - багато хто з російських зірок не підтримують політику Путіна, а навпаки, підтримують Україну", - почав пояснювати Зеленський.

"Пугачова, Макаревич, Ахеджакова, Басилашвілі, багато інших акторів на нашому боці - ми ж не можемо забороняти їм в'їжджати в країну? Чому хтось вирішує за нас, кому можна в'їжджати, а кому - ні? Цього я не можу зрозуміти, і саме це я мав на увазі", - наголосив артист.

Зеленський обурився, бо його не так зрозуміли

"А це перевертають в пресі і пишуть, що я за те, щоб пускали сюди всіх тих, які перестали вже для мене бути зірками. Ті, хто подався в політику - до них можна, напевно, застосовувати санкції - обережно, але потрібно. Але не до всіх", - заявив Зеленський.

До речі, Володимир зазначив, що розуміє, чому Латвія не пустила до себе співачку Валерію.

"Якщо ми говоримо конкретно про Валерію - це зовсім інше питання. Я розумію, чому прибалти це зробили, і чому українці можуть зробити щодо Валерії те ж саме. Тому що нам тут дуже важко, а вона, не думаючи, висловлює свою думку. Але до всіх так, як до неї, не можна ставитися", - підкреслив Володимир.

Шоумен також зауважив, що сам він має чітку позицію.

"Розумієте, якщо російські виконавці висловлюють антиукраїнські погляди, для мене вони просто перестають бути зірками. У мене ж однозначна позиція - ось ми зараз, наприклад, повинні виступити перед бійцями АТО з концертом, - але я ж не дзвоню в усі дзвони, розповідаючи це пресі, не роблю з цього піар, тому що це некрасиво. А мене звинувачують у всіх гріхах", - також заявив Зеленський.

Зеленський погоджується з санкціями, які застосовують до таких, як Валерія

Володимир, до речі, повідомив, що "95 Квартал" зараз не їздить з концертами до Росії, хоча їх всюди запрошують, як і раніше.

"Помітили, що нас не було ні в Юрмалі, ніде? Ви ж розумієте, яка зараз обстановка в країні… Ми ж адекватні люди, ми ж не можемо плювати на ситуацію в країні, таку складну", - сказав артист.

На запитання, як він ставиться до того, що дехто з українських артистів все ж виступали в Юрмалі, Зеленський відповів:

"Знаєте, мені складно відповідати на це запитання. Я б взагалі не хотів, щоб політика і шоу-бізнес змішувалися. Не хотілося б дійти в розмові до того, що всі наші, які виступають не на території України, - "козли". Так само теж не можна. Це ж наші люди".

"Іноді, буває, хтось щось не подумавши ляпнув, або помилився - теж буває. Зараз взагалі дуже важко щось говорити: навіть мене, людину з однозначно проукраїнською позицією, і то примудрилися змішати з лайном. Причому за що? За те, що 15 років я критикував владу, жартував про всіх цих політиків? І теж, все переживали за нас, батьки хвилювалися, дзвонили і говорили: "Вова, закрий вже рота, подумай про сім'ю", - обурився Володимир.

Зеленський наголосив, що він вже 15 років критикує владу, але його все одно "змішали з лайном"

"В цілому, це особистий вибір кожного - куди їхати і де виступати, це все на їх совісті", - зауважив шоумен.

Що ж до санкцій, то думка Зеленського у чомусь схожа на думку Вакарчука.

"Якщо чесно, я вважаю, що якщо люди б не прийшли на їхні концерти, - це вже і була би наш відповідь і санкції, яких достатньо", - зазначив Володимир.

"Звичайно, якщо людина постійно, не один раз, не помилково агресивно висловлюється проти українського народу - це зовсім інша справа. Ці люди, звичайно, повинні потрапляти під санкції. Ці люди перестали бути зірками - вони стали політичними діячами; більш того, я навіть російськими їх не можу вважати. І оцінювати їх треба як політичних діячів. Особисто мені такі люди просто перестають бути цікавими, тож про них я навіть висловлюватися не хочу", - сказав Зеленський.

Фото "Дусі", "Weekly.ua", "Гламурчік"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів