"Міс Україна-2013" Заячківська заявила, що втекла від побоїв чоловіка-мультимільйонера

23 вересня 2016, 11:47

"Міс Україна-2013" та волонтерка Майдану Ганна Заячківська приголомшила новиною про втечу від свого італійського чоловіка. За твердженням красуні, коханий неодноразово піднімав на неї руку, що й змусило її повернутися до України.

Водночас, покинутий чоловік звинуватив українську дружину в крадіжці майна та порушенні шлюбного договору.

За міланського бізнесмена Джанлуку Черваро Заячківська вийшла заміж наприкінці 2015-го року. Та всього через кілька місяців після весілля дівчина втекла від коханого – просто пішла з дому й не повернулася. Про скандальну історію українки і італійця пишуть світові видання, зокрема, "The Mirror".

Заячківська запевняє, що чоловік її бив

Щоправда, спершу Джанлука подумав, що його дружину викрали. Про що й заявив до поліції. Та яким було здивування чоловіка, коли він побачив в Instagram фото Ані в компанії іншого та ще й в Америці.


За даними видання, знімки українська модель робила в п’ятизіркових готелях, а в підписі писала: "Свобода!".

"Спустошений мільярдер тепер судиться із Заячківською через порушення їх шлюбного договору і нібито крадіжку 5 тисяч фунтів і мобільного телефону з будинку", - пишуть британські журналісти.

Аня тепер в Києві, але ховається від преси

Ганна ж узялася запевняти, що втекла від чоловіка, бо той її бив. Зі слів "Міс України 2013", вона жила в "золотій клітці".

"Уперше, коли він зробив це (вдарив), я втекла додому до своїх батьків у західне українське місто Івано-Франківськ. Я не говорила їм, в чому справа", - розповіла Заячківська виданню.

"Він приїхав, щоб повернути мене, і я дала йому другий шанс. Але під час сварки він плюнув мені в обличчя, і я просто не могла більше терпіти цього", - додала українка.

Джанлука ж подав на українку до суду

24-річна Аня також заявила, що Джанлука не приділяв їй достатньо уваги, коли в неї "боліла голова протягом тижня".

"Якби я залишилася, мій чоловік мене б убив. І якщо не фізично, то морально. Він знав, що я поїхала в Нью-Йорк, просто хотів очорнити моє ім'я", - сказала модель в інтерв'ю одному з американських видань.

Слова поки що дружини розлютили італійського багатія. Тож він вирішив так само розповісти дещо журналістам. Зокрема, чолов’яга запевнив, що Аня – "не та, за кого себе видає".

"У неї є багато гарних фотографій, зроблених в п'ятизіркових готелях, які вона зробила іншими чоловіками. Вона не виглядає нещасною на знімках", - додав Черваро.

Але у фотоблозі італійця досі лишилися фото коханої

За даними "Комсомольської правди в Україні", нині Зячківська проживає в Києві й відмовляється спілкуватися з журналістами.

Профіль в Instagram Ганни також закритий від сторонніх очей.

Фото з мережі

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів