Концерт Потапа і Насті у Львові скасували через "активістів"

28 жовтня 2016, 09:47

Концерт Потапа і Насті у Львові скасували через дії так званих активістів.

Шоу мало відбутися 29-го жовтня, і 95 відсотків квитків було вже продано. Тепер організатори повертатимуть гроші.

Про це стало відомо 27-го жовтня.

Спочатку "активісти" зірвали концерти Потапа і Насті у Тернополі та Хмельницькому. Також артисти скасували свій виступ в Івано-Франківську.


Концерти Потапа і Насті на Західній Україні зірвано

Зараз продаж квитків на концерт у Львові припинена. Про це "Фактам" розповів комерційний директор львівського цирку, в якому мав відбутися виступ дуету, Роман Здреник.

"95% квитків продано, а це майже весь зал. Це вибір людей, які люблять цих артистів. Ми живемо і декларуємо себе як місто, що претендує на звання культурної столиці України. Немає ніякої заборони на проведення концерту Потапа і Насті Каменських з боку СБУ", - сказав Здреник.

Незважаючи на заяви радикалів, квитки на концерти були розпродані майже всі

"Львівський цирк підпорядковується Міністерству культури, і ніяких заборон від цієї структури ми не отримували. До мене приходили люди з громадських організацій з протестними листами щодо концерту, але для мене цирк завжди поза політикою, адже цирк - це сегмент культури", - зауважив директор.

Потап і Настя не коментують інцидент

"…Я не розумію, чому стався такий соціальний вибух щодо концерту. Так можна і заборонити всі заходи такого роду, адже хтось колись був і в комсомолі, і в комуністах. Для мене пріоритетом є безпека людей і те, що Львів має бути відкритим для всіх", - резюмував Здреник.

Від Потапа і Насті коментарів з цього приводу не було. Зате висловився організатор туру дуету Ростислав Кулик.

Радикали і так звані активісти аргументують свої дії тим, що Потап і Настя продовжували виступати у Росії вже після подій у Криму та на Донбасі. І навіть патріотичні заяви артистів не врятували їх від агресії.

"Якщо Потапонасть приїдуть до Львова, ми влаштуємо їм таку ніжну зустріч, яку вони не забудуть. У мерії нічого зробити не можуть, навіть концерт цих клоунів заборонити їм не під силу. Але все ж цей сепаратистський концерт в нашому місті не відбудеться ", - цитує радикалів "Комсомольська правда в Україні".

Фото з Instagram Потапа

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів