Потап: Я ніколи не зраджував свій народ і країну

П'ятниця, 8 квітня 2016, 12:27

Шоумен і продюсер Олексій Потапенко обурився через кампанію, спрямовану проти їхнього з Настею Каменських туру Західною Україною.

Після того, як "свободівці" обізвали дует зрадниками та зірвали їхній концерт у Луцьку, Потап вирішив прояснити ситуацію та написав розлогий пост у своєму Facebook.

"…Я хотів би не помічати всього того інфо-лайна, яке ллється на проект Потап і Настя, але мій сприятливий настрій і несамовите бажання деяких псевдогромадських організацій попіаритись за рахунок мого проекту, змусили мене дещо пояснити Вам, шановні Громадяни України", - заявив артист.

 Потапа і Настю цькують та називають зрадниками

Потап зауважив, що вони з Каменських за кількістю та географією концертів є одними з перших в Україні. До того ж продюсер наголосив, що вони не обмежуються батьківщиною та виступають по всьому світу.

"Тільки останній тур це - США, Канада, Австралія, Ізраїль, Ірландія, Німеччина - більше 40 концертів. Нас обожнюють, і на наших концертах завжди майорять синьо-жовті прапори. Нарешті, ми повернулись додому в Україну і розпочинаємо такі довгоочікувані концерти на Батьківщині", - написав Олексій.

Потап підкреслив, що особливо завзято розкуповують квитки на їхні концерти у західному регіоні. Однак декому це не до вподоби.

"І тут з'являються статті про нібито непатріотичність нашого колективу, про якісь одними-ними видумані виступи в Росії "під час окупації", з'являються петиції про недопущення нашого концерту тощо", - зазначив артист.

 Потап наголосив, що вони з Настею виступають по всьому світу

Після цього Олексій спробував пояснити, що його жарт зі спущеними штанами невірно розтлумачили та подали в Україні.

"Я, Потапенко Олексій Андрійович, жартував над артистами, які, виступаючі в Росії, дуже сильно люблять "Дякувати" за те, що вони там виступають. Побачивши їх в залі - не стримався і в пародійній манері глузував з них, за що мав великі проблеми з організаторами свята", - заявив Олексій.

"Зняті штани лишились з попереднього жарту, який висміював любов Стаса Костюшкіна до роздягання. Думав, що повернусь популярним у рідний край, висміявши блазнів, але на Батьківщині жарт скоротили і перекрутили, за що я піддався шквалу шаленої критики", - наголосив артист.

 

"Я звичайно вдячний за піар всім хейтерам і я обов'язково скористаюся увагою до мене, але Ви вибрали не того хлопця для ролі зрадника. Я можу бути епатажним, про мене можуть складати фейкові статті, я можу бути незрозумілим жартівником, але я ніколи не зраджував свій народ та Країну", - заявив Потап.

Добрий день, шановні читачі, слухачі, глядачі-українці.Звертаюсь до вас з приводу інформаційної кампанії, спрямованої п...

Опубликовано Oleksii Potapenko 7 апреля 2016 г.

Нагадаємо, Потап неодноразово називався патріотом та завзятим українцем. Однак це не завжає йому продовжувати виступати у Росії.

Фото з Facebook та Instagram


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Останні матеріали
Більше матеріалів