Діджей Настя обурилася через квоти на радіо: Дати б цим дебілам у Раді по дупі

1 листопада 2016, 10:01

Діджей Анастасія Топольська знову опинилася в епіцентрі скандалу. Цього разу Настя погарячкувала та висловилася з приводу закону про квоти на радіо.

31-го жовтня на сторінці у Facebook кохана депутата Сергія Лещенка обурилася, що їй, скоріше за все, доведеться закрити своє шоу на "Kiss FM". Адже з листопада раіостанції мають крутити пісні з українським вокалом щогодини, а в електронній музиці, яку грає діджейка, вокалу нема. Саме це і стало приводом для розпачу Насті у соцмережі.

На емоціях вона назвала депутатів, які голосували за закон про квоти, дебілами та запропонувала "надавати їм по дупі".

Цікаво, що Лещенко теж голосував за цей закон, але Топольска, вочевидь, про це не знала.


Коли хтось із коментаторів повідомив Насті, що її коханий теж брав участь в ухваленні закону, вона відповіла: "Це провал, так. Тут вже мені нема що сказати".

Діджей Настя на емоціях наговорила зайвого

Після того, як обурення діджейки розійшлося мережею та потрапило у ЗМІ, вона написала ще один пост, у якому пояснила свої емоції та врешті вибачилася.

"Мені дуже шкода, що мене так підставили, що я сама себе так підставила і підставила інших. Почуваюся максимально виснаженою і спустошеною. Не можна, звичайно, бути такою запальною і палити все на своєму шляху. А простіше кажучи - я перепрошую за свою дурість і поспішні висновки. За образи і наслідки таких важких безнадійних почуттів. Сьогодні почуваюся дурепою, вже як є", - написала Анастасія.

Нагадаємо, ще у червні цього року у Раді прийняли Закон "Про телебачення і радіомовлення" (щодо частки пісень державною мовою в музичних радіопрограмах і радіопередачах)", який викликав хвилю обурення збоку артистів та діячів культури.

Фото ТаблоID

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів