Джамала про квоти Кириленка: Артисти не мають цим займатися

1 квітня 2016, 14:44

Після того, як понад 50 українських артистів виступили проти законопроекту мінкульту щодо квотування вітчизняного продукту на радіо, окремі виконавці поділилися своєю думкою щодо цього.

Зокрема, рішення міністра культури В’ячеслава Кириленка прокоментувала співачка Джамала.

У своєму Facebook артистка зауважила, що спочатку навіть і гадки не мала, що потрапила до списку тих, хто оскаржив законопроект.

"Останніми днями з'явилося багато коментарів стосовно нібито моєї позиції щодо квотування українського продукту на радіо. Я спочатку навіть не зрозуміла, звідки взялася ця інформація, тому що особисто до мене ніхто ні з якими питаннями з цього приводу не звертався. Тому я чесно усім відповідала, що це фейк", - зізналася Джамала.


Джамала спочатку не розуміла, яким чином потрапила до списку тих, кто проти законопроетку мінкульту

"Виявляється, що певна організація на власний розсуд оприлюднила перелік виконавців, які виступили проти ініціативи міністра культури. Зі мною це не узгоджували. Мій продюсер Ігор Тарнопольский дійсно брав участь в обговоренні цієї ініціативи і критикував її положення, але і він нічого не підписував", - заявила вона.

"Через те, що мене постійно просять прокоментувати це, довелося вивчити цей законопроект. Можу сказати, що він далекий від ідеального, і, на мій погляд, потребує вдосконалення по багатьох пунктах. Також я вважаю, що цією справою повинні займатися не артисти, а представники радіо-індустрії, депутати, журналісти та суспільні діячі", - наголосила Джамала.

"Артисти повинні писати і виконувати музику тією мовою, якою співає їх душа. Я особисто ніколи не звертала уваги ні на формати, ні на квоти, а керувалася лише власними почуттями та ідеями. В мене є пісні англійською, українською, російською і кримськотатарською. І жодна квота чи закон цього не змінить", - підкреслила виконавиця.

А це фото - з німецького видання "Stern", яке зробила великий матеріал про нашу зірку

Крім того, Джамала прикрасила обкладинку видання "Woman Magazine" та ще раз пояснила, чому вирішила цього року спробувати себе на "Євробаченні".

"Можна сказати, що я пішла на відбір "Євробачення" тільки тому, що була ця пісня ("1944"). Я дуже переживала, як сприймуть її слухачі. Я написала "1944" ще півтора роки тому. Пісня стала для мене таким сильним і складним емоційним моментом, що я зберігала її в окремій теці, з окремим підписом і весь час боялася до неї повертатися", - зізналася Джамала.

Намальована Джамала прикрасила обкладинку журналу для жінок

Також співачка згадала про перші розчарування на конкурсах.

"Конкурси... Це нескінченне хвилювання і несправедливість. Навіть не розумію, як мені вдавалося перемагати. Пам'ятаю конкурс в Москві. Мені було 13 чи 14 років. Організаторам не сподобалося моє прізвище - Джамаладінова. Зараз вже розумію, що в конкурсі місця присуджували за гроші, а ми не платили нікому з журі", - розповіла Джамала.

Фото з Facebook Джамали

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів