Як Шовковський з дамою серця від оперативників та повістки тікали. ВІДЕО

17 січня 2017, 11:33

Колишній голкіпер київського "Динамо" Олександр Шовковський став учасником скандалу з оперативниками, які намагалися вручити повістку цивільній дружині футболіста Марині Кутєповій.

Як повідомляє "ТСН", екс-чоловік Кутєпової Сергій Євланчик звинувачує її у пошкодженні майна та крадіжці.

Все це сталося в аеропорту "Бориспіль" 16-го січня. Марина брати повістку відмовлялася. Оперативники та поняті обступили її та Шовковського і супроводжували до машини.

Як видно на відео, пара намагалася піти від переслідувачів будь-яким чином.


У поліції зазначили, що мусили піти на такий крок, бо на попередні спроби вручити повістку Кутєпова не зреагувала.

Крім того, у поліції повідомили, що Марина тривалий час не з'являлася до слідчого, тому її "запросили у такий спосіб для надання пояснень у кримінальному провадженні, розпочатому за частиною 3 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України".

Адвокат Євланчика прокоментував ситуацію зі сторони позивача.

"Пані Кутєпова станом на листопад минулого року намагалася пошкодити майно дитини. Внаслідок того, що вона увійшла в квартиру, яка належить малолітній дитині, вона пошкодила її майно. Внаслідок того, що туди зайшла група осіб разом з нею, з квартири зникли речі Сергія Сергійовича", - заявив представник Євланчика.

Як відомо, ще у 2015-му Кутєпова боролася з ексом через двох спільних дітей. Судячи зі всього, війна триває досі

Адвокат Кутєпової, Олег Гуріч, представив та прокоментував відео із "Борисполя".

"Я не був очевидцем тих подій, тому я коментуватиму відео. По-перше, на відео не видно, кому намагається оголосити чи вручити повістку людина, яка намагається це робити. По-друге, ця людина назвала лише свою посаду та прізвище, ім'я, по-батькові, не пред'явивши службове посвідчення. По-третє, викликає на допит слідчий, а не та особа, яка назвала себе оперуповноваженою…", - зазначив адвокат.

Представник Кутєпової назвав таке оголошення повістки неправомірним. Також він спростував твердження про попереднє отримання повістки.

"Ще один момент: КПК передбачає відправку повістки поштою. Кутєповій ніякі повістки не надходили: ані сповіщення про отримання, ані самі повістки. Чому вирішили викликати таким чином – незрозуміло", - прокоментував юрист.

Шовковський і сам судиться з колишньою через доньку, а тепер ще й це

Нагадаємо, Марина Кутєпова та Сергій Євланчик розлучилися, але воюють через дітей. Ще у 2015-му році жінка казала, що екс-чоловік викрав її дітей та не дозволяє їй з ними бачитися.

Фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів