Композитор Бистряков: Війну на Донбасі почала не Росія

1 серпня 2017, 15:16

Композитор Володимир Бистряков вважає, що війну на Донбасі почала не Росія, а референдум у Криму був проведений законно.

Своїми міркуваннями відомий музикант приголомшив телечедучого Дмитра Гордона у його програмі на телеканалі "112".

Говорячи про ситуацію в Україні, Бистряков заявив, що не бачить нині достойного лідера.

"Коли мені кажуть, що хлопці там воюють і все таке інше… Я відповідаю: за які ідеали вони воюють? За якусь віртуальну Україну, за віртуальне майбутнє. Це все настільки отримує характер абсурду, що я не бачу кінця", - сказав він.


Бистряков висловив свою думку, і вона більше сподобалася б росіянам

На запитання Гордона, чи він "скаче", Бистряков відповів, що скачуть люди, яким сказали, що треба скакати, і отримали за це по 50 гривень

Також виявилося, що композитор не вважає Росію винною у війні на Донбасі.

"Я, наприклад, читав, що Георгій Тука сказав, що, на його думку, російських військ на Донбасі немає. Надія Савченко, герой України, також вважає, що російських військ там немає. Росія, вона різна, але відмовляти нам у спілкуванні з людьми культури - так не можна. Нам просто перекрили кисень", - заявив Бистряков.

Композитор не підтримує заборони та чорні списки СБУ

"На Донбасі все розпочалося не з Росії, а з того, що Донбас виступав за те, щоб у нас була конфедерація. Якби у нас була конфедерація, якби не розпочали із літаків обстрілювати Луганськ, не було б війни. Я впевнений", - зауважив композитор.

Гордон, здається, не очікував подібних слів від Бистрякова

Щодо окупованого Криму, то тут у Бистрякова теж своя думка.

"Ви знаєте, як Кучма виграв другі вибори? Він розклеїв весь Крим листівками, в яких було написано, що другою державною мовою в Україні буде російська. Там люди всі за Росію. Вони російськомовні і ніколи не розуміли українізацію. Крим у нас був автономною республікою, і там законно провели референдум. і ніяких автоматів там не було", - заявив Бистряков.

Тоді Гордон запитав, чи потрібні Бистрякову українські Крим і Донбас. На що композитор відповів, що йому все одно.

Цікаво, що після цього інтерв'ю на сторінці Бистрякова у Facebook з'явилося багато слів підтримки його думок від інших користувачів.

Стоп-кадри з відео "112" та фото з Facebook


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів