Сумська та Білик про секс-скандал Вайнштейна: "Це піар", "жінки самі винні, що мовчать"

24 жовтня 2017, 11:32

Секс-скандал навколо голлівудського продюсера Гарві Вайнштейна, якого кілька десятків відомих актрис звинуватило у домаганнях, досі обговорюють у пресі. Щоразу спливають нові подробиці.

Багато хто вважає цю ситуацію піаром, хоча сам продюсер запевняє, що розчавлений та почувається знищеним.

Актриса Ольга Сумська теж вважає, що голлівудський секс-скандал – це бізнес. А співачка Ірина Білик гадає, що якщо стільки жінок про це мовчало, значить їх це влаштовувало.

Своїми думками зірки поділилися у сюжеті "ТСН" та згадали про випадки домагань зі свого минулого.


"Я була дуже здивована, що в американському скандалі було дуже багато дівчат та жінок, до яких чіплявся режисер. Я подумала: чому лише одна жінка обурилася. Якщо їх було 20 чи 40 чи 100, значить, напевно, їх щось влаштовувало в цій історії. Значить, вони успішно знімалися, мовчали та приховували цей факт. Бо, якби це сказала перша або друга, або п'ята жінка, то скандалу із сотою вже б не було. Значить, жінки винні в тому, що вони мовчать, часто", - поділилася думками Білик.

Білик упевнена, що якби жінки не мовчали, випадків домагань було б значно менше

На думку Ірини, жінка повинна бути готовою та мати свої хитрощі, аби піти від пікантної ситуації.

"Я згадала, що один композитор все водив мене по парку і хотів щось, напевно, хотів від мене, коли мені було 19 років. Але я розкусила трішки цей момент і стала якісь слова йому говорити про творчість. Це називається "динамо". Це нормальне слово, воно мені подобається. Жінка має бути розумною та хитрою в цих ситуаціях", - заявила співачка.

Білик згадала, як у свої 19 років "продинамила" одного композитора

Також Білик зауважила, що жінкам не варто провокувати, ходити у відкритому одязі, із декольте на роботу.

"Це все на роботі закордоном, до речі, не вітається", - додала вона.

Сумська теж розповіла про свій неприємний досвід із домаганнями.

"Мені було тоді 25-26 років. І пішли домагання від режисера: і так, і сяк. Він запросив мене до ресторану, були розмови, він розповідав мені про роль. І потім почалися тактильні контакти. Підкат, як кажуть у нас жінок. Я зрозуміла, що тут нічого не буде, тому що я взагалі проти таких", - розказала актриса.

До молодої Сумської неодноразово чіплялися режисери

"В першу чергу, мені здається, треба шанувати себе і цінувати себе. Якщо ви є професіонал, ви, в першу чергу, маєте бачити в мені актрису, а не те, що ви там собі надумали", - переконана Ольга.

Коли Сумська відмовила цьому режисеру, він просто зняв її із затвердженої ролі.

"І потім цей режисер робив все, щоб я не потрапляла в інші проекти", - додала акторка.

Що ж до скандалу навколо Вайнштейна, то про нього Сумська має скептичні думки.

"Я думаю, що люди заробили на цьому класні гроші. У них ніколи не буває це просто так. Це – бізнес", - заявила вона.

Сумська упевнена, що скандал із голлівудським продюсером - це піар-хід

Продюсер гурту "ВІА Гра" Дмитро Костюк зізнався, що лише радіє тому, що працює не в Америці. Бо в Україні зазвичай доводиться не домагатися жінок на різноманітних кастингах, а відбиватися від них.

"Я в житті дуже багато кастингів проводив – повірте, є частина, котра цілеспрямовано йде в цьому напрямку. Є частина, котра також розглядає це, як імовірність", - розказав Костюк.

Костюк зізнався, що на кастингах часто доводиться не домагатися, а навпаки - відбиватися від жінок

Продюсер Володимир Бебешко визнав, що часто у шоубізі дуже важко пробитися без сторонньої допомоги. Але в більшості випадків усе відбувається за згодою сторін.

"Нема зґвалтування, це стаття. А є добровільно-примусово: от дивися, вона так зробила – яких висот зараз досягла. Тож треба шукати спонсора, або іди на базар насінням торгуй", - пояснив Бебешко.

Нагадаємо, серед актрис, яких домагався Гарві Вайнштейн, були Гвінет Пелтроу, Анджеліна Джолі, Єва Грін та багато інших.

Фото з Facebook Сумської, Костюка та з Instagram Білик

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів