Зеленський до СБУ: Спочатку поборіть своє кумівство, а потім боріться з нашими "Сватами"

24 листопада 2017, 10:17

Шоумен Володимир Зеленський обурився через чутки про можливу заборону серіалу "Свати" в Україні.

Він записав відеозвернення до СБУ, в якому заявив, що серіал знятий в Україні, і дії одного забороненого актора не мають впливати на весь серіал.

Відео Володимир розмістив у соцмережі.

"У ЗМІ обговорюється таке важливе для нашої країни питання – заборонити серіал "Свати". Без цього ж ніяк не зросте економіка", - саркастично обурився Зеленський.


Як відомо, 23-го листопада СБУ заборонила в’їзд зірці "Сватів" - Федору Добронравову. Саме це і стало причиною чуток про закриття всього серіалу.

У Зеленського урвався терпець

"Зв'язку між Добронравовим і тисячею людей, які працювали над цим проектом останні 15 років, ніякого немає. Цей серіал люблять мільйони. Якщо зараз завдання СБУ і всіх наших комітетів – забрати цей серіал від людей, ну так ви так і скажіть, а не вигадуйте різні приводи", - наголосив Зеленський.

"Якщо комусь не подобається слово "свати", вам ближче слово "куми", це я можу зрозуміти. Так ви спочатку поборіть своє кумівство, а потім будете боротися з нашими "Сватами". Ви боретеся з тим, що людей об'єднує, об'єднує мільйони телеглядачів, всі ці довгі роки", - заявив шоумен.

Зеленський також зауважив, що серіал вигадали він та його колеги.

"І цей серіал знятий на наші гроші, нашими людьми. Якого біса ви щось там взагалі пропонуєте? Хто ви такі? Якщо ви Служба безпеки України, займіться безпекою України, щоб на вулиці можна було вільно пройти і дітям було не страшно. А від "Сватів" поки жодна людина не повісилася", - підсумував Володимир.

У свою чергу речниця СБУ Олена Гітлянська прокоментувала заяву Зеленського у Facebook. Вона зауважила, що СБУ не має повноважень забороняти серіали.

У Держкіно раніше теж прокоментували ситуацію зі "Сватами".

"Поки що Держкіно не має підстав заборонити показ серіалу "Свати". Ми будемо на це реагувати, але тільки тоді, як до нас надійдуть офіційні папери від Мінкультури, яке формує список осіб, заборонених до в'їзду, на підставі документа СБУ. Це суто бюрократичний процес... Ми діємо винятково в полі чинного законодавства", - заявив заступник Голови Держкіно Сергій Неретін у коментарі "Укрінформу".

До слова, торік Студія "Квартал 95" мала інцидент із Держкіно через 50 мільйонів гривень на зйомки двох проектів.

Відео з Facebook

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів