Захарченко з самоваром та Чичеріна: терорист Прилепін повінчався у Донецьку

27 листопада 2017, 11:41

Російський письменник Захар Прилепін, який воює на Донбасі на боці терористів, вирішив саме зараз скріпити свій 20-річний шлюб вінчанням.

26-го листопада у Донецькому храмі відбувся цей "озброєний" обряд. Привітати подружжя прийшли навіть ватажок так званої "ДНР" Олександр Захарченко та російська співачка Юлія Чичеріна.

Про це пише "Комсомольская правда".

Донецьк для вінчання був обраний невипадково. За словами жінки Прилепіна, Марії, саме Донбас наблизив її до рішення повінчатися.


42-річний письменник-терорист із Росії привіз жінку до Донецька, щоби повінчатися

"Це шлях довжиною в ціле життя. Донбас допоміг. Якийсь час ми вели вже розмови про це. Але насправді Захар постійно робив пропозицію. Але я весь час відхиляла. Напевно, в церкві б це назвали гординею. І мені потім батюшка сказав, що так мені не можна робити. Раз людина пропонує, віддає звіт у своїх словах і пропозиції, не треба за нього додумувати і від чогось його оберігати", - розповіла дружина терориста.

Жінка у червоному символізувала пролиту у Донецьку кров?

"Коли ми сюди приїхали, Захар в черговий раз зробив пропозицію, виник такий момент, я вже зрозуміла, що ми в цю точку прибули. Ось тут ми її досягли", - додала вона.

Дружина Прилепіна ще й білу сукню вдягла

Головний терорист "ДНР" Захарченко підніс парі аж два подарунки. Марії він подарував пістолет "Оплот", а Захару – самовар.

Головний терорист "ДНР" Захарченко - близький друг Прилепіна

До речі, усі 4 дітей Прилепіна теж були на вінчанні своїх батьків.

Дітей теж привезли
Яке же терористське вінчання на Донбасі без Юлі Чичеріної
Жінка неодноразово навідувалася до Прилепіна на Донбас із дітьми
Важко уявити більш абсурдне фото: російський письменник з родиною та ватажком донецьких терористів на тлі розтрощених будинків

Фото з Facebook Прилепіна та з сайту "КП"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів