#ЗаконвЖ*пу: голий Мухарський влаштував протест проти нового закону про аліменти

12 грудня 2017, 17:12

Шоумен Антін Мухарський влаштував ще один голий протест просто посеред Майдану.

Таким чином він намагається розпочати флешмоб проти Закону 7277, який Рада ухвалила минулого тижня і за який боролася Сніжана Єгорова.

Відео голого Мухарського оприлюднене на "ТСН".

"Я хочу привернути увагу до злочинного міністерства юстиції. Зокрема 7 грудня у Верховній Раді було ухвалено закон 7277, яким державним виконавцям надається необмежена влада в країні. Вони можуть без суду та слідства накладати арешти на майно, накладати заборону на виїзд за кордон, доправляти нас у кайданках до відділків поліції, забирати у нас зброю, порушуючи право на захист", - заявив Антін.


Перший голий перформанс Мухарський учинив біля Оболонського суду

"Все це є зазіханням на наші конституційні права. Я вже три роки маю справу з міністерством юстиції, яке очолює Павло Петренко. І знаю, як у людей за підробленими виконавчими приписами можуть забрати все – так сталось і зі мною", - поскаржився Мухарський.

Наступного разу Антін вже мав би показати те, що під цим аркушем

За його словами, нотаріус видала чотири приписи на те, щоб вилучити у нього майна на понад 1,5 мільйона гривень на користь його колишньої дружини.

Це при тому, що в Антіна вже вилучили два авта та інше майно, хоча вже три роки немає рішення Оболонського суду щодо цих приписів та дій виконавців.

Тож Мухарський закликає тих, хто постраждав від виконавців так само, підтримати голий протест.

"Не бійтесь роздягнутись і сказати – я гола людина в країні, де закону немає. І викладайте це з хештегом #законвж*пу", - закликав діяч.

В Антіна забирають ледь не усе майно

Тим часом екс-дружина Мухарського Єгорова несамовито радіє прийняттю закона, зя який вона так вболівала у Раді у день голосування.

7-го грудня Єгорова разом з іншими жінками закликала прийняти закон про аліменти

На її сторінці у Facebook кілька радісних постів на цю тему та купа світлин з міністром Петренком, Іриною Луценко та іншими депутатами, які підтримали закон.

Міністра Петренка та жінку генпрокурора Луценка Мухарський називає покровителями своєї колишньої

Докладніше про закон читайте на "УП.Життя".

Фото з Facebook Єгорової та стоп-кадри з відео "ТСН"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів