Настя Рибка з тайської тюрми попросила допомоги в Америки. ОНОВЛЕНО

Вівторок, 27 лютого 2018, 18:33

Скандальна ескортниця Настя Рибка, котра нині перебуває у тайській в’язниці, звернулася до американських журналістів із проханням про допомогу.

В обмін, "якщо вони знайдуть її ще живою", вона обіцяє надати докази зв’язків російських політиків "із Манафортом, Трампом і шумихою з виборами в США". 

Свої відеозвернення Настя буцімто записує, коли її перевозять із однієї в’язниці до іншої. Також хтось пише від її імені та на її прохання у Instagram.

 Поки Настя в тюрмі, хтось продовжує вести її фотоблог

Повідомляється, що провівши дві доби на холодній підлозі, Рибка захворіла, але лікаря до неї не викликають.

Суд випустив Настю та її колег-"секс-тренерів" під заставу, але водночас росіян позбавили тайських віз, і через це вони знову опинилися за ґратами.

 Дівчина записала відіозверення до американської преси

"Тепер їх тримають в умовах іще гірших. Бетонна підлога. Нема ліжок. Їжа лише та, що принесуть. Лікарі до Насті не викликали. Вона відморозила нирки, схоже. Стан дуже поганий", - повідомили через фотоблог Рибки.

Настя вважає, що таким чином до неї дісталися російські можновладці, і через кілька днів її та інших заарештованих відправлять до Росії.  Відтак вона просить Сполучені Штати помогти їй, надати захист та політичний притулок.

А під час перевезення Насті вже до третьої тюрми, в Бангкоку, кралечка записала відеозвернення й до Володимира Путіна. Вона наголосила, що "є значно простіші способи витягти дівчину на побачення", і що вона геть не проти з ним зустрітися і побалакати.

Нагадаємо, ескортниця з Білорусі була серед дівчат, котрі на яхті російського олігарха Олега Дерипаски розважали його та його гостя, заступника Дмитра Медведєва Сергія Приходька. Настя постила фото і відео своїх пригод у соцмережах, через що це стало темою розслідування опозиціонера Олексія Навального.

 Рибку навіщось перевозять із однієї тайської в'язниці до іншої

Дерипаска подав до суду на Рибку та її "секс-тренера" Алекса Леслі. Компрометуючі фото і відео були видалені з Instagram, а згодом із сайту ФБК прибрали й саме відео розслідування.

25-го лютого Рибку та її товаришів арештували в Таїланді за проведення нелегальних тренінгів із оргазмів.

Фото і відео з Instagram Рибки 


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Останні матеріали
Більше матеріалів