Рибку протримають у в'язниці кілька місяців і депортують до Білорусі - ЗМІ

1 березня 2018, 14:30

Скандальній ескортниці, мисливиці на чоловіків, письменниці, ще й, віднедавна, секс-тренерці Насті Рибці не позаздриш. Наступні кілька місяців вона пробуде у в'язниці в Таїланді, а після суду буде депортована до Білорусі, оскільки є громадянкою цієї країни.

Окрім організації нелегальних тренінгів із оргазмів, на котрих упіймали Настю та її колег, їхній групі закидають ще й завдання шкоди національній репутації Королівства Таїланд.

Про це повідомляє "ТАСС".

Рибці доведеться провести кілька місяців у тайській тюрмі

"Ця група завдала шкоди нашій національній репутації. Ми притягуємо до відповідальності всіх без винятків іноземців, які порушують наші закони, не лише в Паттайї, а й по всій країні", - наголосив заступник голови поліцейської прес-служби Крітсана Паттаначароен.


Очікується, що суду Настя Рибка і її товариші по нещастю перебуватимуть за ґратами. Зазвичай розгляд таких справ відбувається через два місяці. Особисто Настю та її "гуру" Алекса Леслі, чиє справжнє ім'я Олександр Кириллов, днями перевезли до однієї з в'язниць Бангкока.

Настя та її "гуру" Алекс Леслі. Обоє просять політичного притулку в США

Після суду "секс-тренерів" депортують. Причому Рибку, як громадянку Білорусі, відрядять до Мінська.

Нагадаємо, Настя попросила Сполучені Штати помогти їй вибратися з халепи та надати політичний притулок. У обмін вона пообіцяла надати докази зв'язків російських політиків із Дональдом Трампом та, імовірно, втручання Росії в американські вибори. Рибка впевнена, що її арешт ініційований Росією та Володимиром Путіним, який не знайшов кращого способу "витягти її на побачення".

Весела компанія учасників "секс-тренінгу" перед арештом

Як відомо, пригоди ескортниці Рибки, олігарха Олега Дерипаски та керівника апарату уряду РФ Сергія Приходька стали темою гучного розслідування Олексія Навального. Щоправда, воно, під тиском Роскомнагляду, згодом було прибрано з сайту "Фонду боротьби з корупцією".

Фото з Instagram Рибки i Леслi

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів