"Порно-коханка" Трампа: Технічно я з ним не спала

21 березня 2018, 16:49

Американській порнозірці Стормі Деніелс палець у рот не клади. Жіночка, яка нещодавно подала до суду на президента США Дональда Трампа, чхати хотіла на хейтерів та налаштована на боротьбу.

Вона хоче викрити брехню Трампа, котрий відмовляється визнати, що в них був зв'язок. Сама ж Стормі свого часу навіть пройшла випробування на поліграфі.

У своєму Twitter білявка відповіла користувачеві, котрий запитав, чом вона просто не зникне. Про це пише US Magazine.

Порнокралечка хоче вивести Трампа на чисту воду

"Технічно я не спала з президентом Сполучених Штатів 12 років тому. Сну там не було (хаха), і він був просто дурнуватою реаліті-зіркою", - зазначила Деніелс.


"Але я відхилилася від теми. Людям є діло до того, що він брехав про це, що цькував мене, порушував закон, щоби це приховати тощо. І PS… Я нікуди НЕ піду", - запевнила вона.

"Ви серйозно вважаєте, що мені не насрати, чи я "подобаюся" людям? Якби це було метою мого життя, я б стала вихователькою в дитсадку. А ті, хто не бажає мене "бачити", ви витрачаєте час на те, щоби прийти до мене в Twitter і написати мені повідомлення? ОК", - зауважила Стормі.

Могла б стати вихователькою дитсадку... але не схотіла

Між іншим, правдивість слів Деніелс ще в 2011-му році підтвердив поліграф.

Як пише People із посиланням на CNN, кралечці, котра, до слова, є кількаразовою лауреаткою так званого "Порно-"Оскара", ставилося три питання. По-перше, чи мала в вона в липні 2006-го року вагінальний статевий акт із Трампом. По-друге, чи був той статевий акт незахищеним. По-третє, чи обіцяв Трамп Деніелс місце в своєму реаліті-шоу.

На всі три питання жіночка відказала "так", і детектор брехні пітвердив, що вона каже правду.

Нагадаємо, на момент імовірного роману Трампа з Деніелс нинішня перша леді Меланія лише кілька місяців, як народила їхнього сина Беррона.

У Трампа був незахищений статевий акт із зіркою порно?

Політик зв'язок із порнокралею спростовує, а його юристи заявляють, що їм удасться злупити зі Стормі 20 мільонів доларів за те, що вона порушила угоду про нерозголошення. Представники жіночки ж аргументують тим, що сам Трамп так ту угоду й не підписав, відтак вона не має чинності.

Стормі Деніелс уже створила фандрейзингову сторінку, щоби небайдужі люди помогли їй оплатити адвокатів. Пожертв уже назбиралося на понад 270 тисяч доларів.

Як відомо, адвокат порноактриси днями заявив, що його клієнтці погрожують.

Фото з Instagram Деніелс

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів