Ігрища альфа-самців: як Трамп із Макрона лупу струшував. ВІДЕО

25 квітня 2018, 13:17

Приїзд до США президента Франції Еммануеля Макрона з дружиною став першим візитом найвищого рівня, який приймає чинний президент країни Дональд Трамп. Цікава ця гостина й химерними епізодами, котрі стали відбуватися під прицілом камер від самого початку та породжувати інтернет-меми.

Так одним із "хітів" стало те, як Трамп заходився показово струшувати буцімто лупу з піджака свого колеги.

Дональд Трамп "причепурив" свого французького колегу

"Усі кажуть, що у нас прекрасні взаємини, і це справді так. Це не фальшива новина. Нарешті, не фальшива новина. Це велика честь, велика честь, що ви тут... я приберу оцю маленьку часточку лупи, маленьку часточку...", - зненацька заявив Дональд, потягнувшись до плеча спантеличеного Еммануеля Макрона.

"Ми маємо зробити його досконалим. Він досконалий", - пояснив Трамп свої дивні дії.


Це могло би здатися просто незграбним виявом турботи і симпатії, але ні. На думку The Guardian, метою Трампа було показати всім, хто тут домінує.

Своєрідне протистояння двох президентів почалося ще торік. За словами одного з репортерів, який входив до пулу Білого дому під час Саміту в Брюсселі, коли Трамп і Макрон тиснули одне одному руки, в них аж кісточки побіліли та напружилися обличчя. Не заперечував цього й сам француз.

"Моє рукостискання з ним - воно не було безневинним... ми мали продемонструвати, що не підемо на дрібні поступки, навіть на символічні", - сказав Макрон Journal du Dimanche.

Згадаймо й сексистський комплімент, зроблений Трампом торік у Парижі на адресу Бріджит Макрон. Як пише Reuters, він заявив, що французька перша леді вродлива і "в хорошій формі". А коли вітався з нею, то з силою потягнув тендітну жіночку за обидві руки.

Тепер, приймаючи в Білому домі Макронів, Дональд теж багато до них торкається, і з кількості палких поцілунків чоловіків уже кепкують у мережі.

А ще жартують, що Дональд так поводиться, бо Меланія не дозволяє чоловіку брати себе за руку.

Коли твоя мала вже готова йти, а ти ще маєш із друзями попрощатися
Про лупу вже теж є фотожаби
Екскурсовод: "Як бачите, ці маленькі рученятка видають короткопале хамло." Бріджит Макрон: "А ви знаєте, що кажуть про чоловіків із маленькими руками?" Меланія: "Повірити не можу, що дозволила йому мене торкатися!"

Нагадаємо, Еммануеля теж запідозрили в троллінгу. Французький керманич привіз Трампові в подарунок саджанець дубу, імовірно, підколовши його за вихід із Паризької кліматичної угоди.

Фото з соцмереж, відео з YouTube

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів