Екс-чоловік Седокової: В нас не було шансів зберегти сім’ю

25 лютого 2014, 18:24

Екс-чоловік співачки Ганни Седокової Максим Чернявський уперше розповів про причини розлучення з нею.

З його слів зрозуміло, що саме Аня проміняла родинне щастя на кар’єру. Але Макс зауважив, що не ображається на неї та дуже вдячний за щасливі роки шлюбу і дочку Моніку.

Про все це Чернявський розповів виданню "7 Дней".

У словах Максима відчувається, що він і справді кохав Седокову. Однак, враховуючи його кар'єру "телехолостяка", варто все ж таки бути пильними.


"Ми справді були дуже щасливі, жили душа в душу. І зараз, незважаючи ні на що, можу сказати, що роки нашого з Анею спільного життя були найщасливішими", - зізнався Максим.

Він розповів, як стрімко розвивалися їхні з Анею стосунки. Як вони поїхали подивитися Америку та закохалися у Лос-Анжелес.

"У Лос-Анжелесі ми зупинилися в районі Беверлі-Хіллз. Пам'ятаю, я вийшов з готелю на вулицю, озирнувся і якось відразу зрозумів, що хочу жити саме в цьому місті", - згадав чоловік.

Чернявський зізнався, що роки життя з Седоковою були найщасливішими у його житті

За його словами, Седокова була готова йти за ним куди завгодно.

"Усі рішення приймалися швидко і легко. Ми залишилися в Лос-Анжелесі. І Алінка (дочка Седокової від першого шлюбу), звичайно ж, з нами. Через місяць я зробив Ані пропозицію, купив будинок і почав новий бізнес", - розповів Максим.

"А те, що ми з Анею були відірвані від усіх, ще більше нас згуртувало. Майже весь час ми проводили разом і були не тільки чоловіком і дружиною, але ще й найкращими друзями. Алінку я вважав своєю дочкою, однак хотів ще дітей і був просто щасливий, коли Аня завагітніла. У той період я в усьому її підтримував, постійно знаходився поруч, відмовився від ділових поїздок. І перший час мені здавалося, що народження Моніки ще сильніше зміцнило нашу сім'ю", - поділився Чернявський.

Колись Аня і Макс були щасливі разом у Лос-Анжелесі

Однак бажання Седокової розвиватися та працювати зіграло проти її шлюбу. Через місцяь після народження дочки Моніки Аня полетіла до Росії на зйомки. Макс залишився з двома маленькими дочками.

"Моніці всього місяць, а я тільки переніс операції на обох ногах - потрапив під катер під час купання. І тут Аня повідомляє про своє рішення летіти до Москви. Я їй сказав тільки одне: "Якщо тобі це дійсно потрібно, їдь!" Адже я дуже сильно її любив і хотів, щоб вона була щаслива. Друзі і родичі обурювалися: "Як це - взяла і поїхала, залишивши немовля на травмованого чоловіка?" - А я відповідав: "Людина повинна перебувати там, де їй добре". Можливо, це було моєю помилкою...", - зізнався Чернявський.

Після цього Седокова почала постійно літати на роботу до Москви, а Максим тим часом жив в Америці з доньками.

"Звичайно, дівчатка сумували за мамою. І я сумував. Але при цьому я знав, що рано чи пізно вона повернеться, і тоді ми станемо нормальною сім'єю. Так, загалом, і відбувалося, але, на жаль, все рідше і рідше. А більшу частину часу ми жили кожен своїм життям", - зазначив Максим.

Після повернення Ані до роботи її шлюб дав тріщину

Екс-чоловік Седокової також зауважив, що ніколи не ревнував її та не перевіряв.

"Я їй вірив. Одного разу Ані запропонували відкрити концерт Дженніфер Лопес в Москві. Для неї це було великою подією, і напередодні я прилетів до Москви, щоб підтримати дружину. Але я побачив зовсім іншу людину. Це була не моя Аня. Я відразу відчув, що в її житті щось відбувається", - розповів Макс.

"Все, у що ми вірили, зруйнувалося. Після Москви я поїхав за нею в Київ, на черговий концерт. І там Аня чітко дала мені зрозуміти, що вона навмисно зруйнувала все, що ми так довго будували. І я не готовий був пробачити її зраду. Я повернувся в Лос-Анжелес, зібрав свої речі і переїхав в офіс. Мені не хотілося бачити її, коли вона повернеться. Щось всередині мене обірвалося", - згадав він.

За словами Чернявського, саме Седокова зруйнувала усе, що вони збудували

"…Жодних шансів зберегти сім'ю у нас не було. З цією людиною, з цією новою Анею, я не те що життя - хвилини не міг би провести. Так, через час вона намагалася поговорити. Стверджувала, що я неправильно щось зрозумів. Але я вже прийняв рішення, і назад дороги не було", - поділився Максим.

Зараз Чернявський намагається не спілкуватися з Седоковою та не стежить за її життям. Але вона сама йому повідомляє.

"Я не читаю її інтерв'ю, не дивлюся кліпи, які не слухаю пісні. Я взагалі не стежу за її життям, мені нецікаво. Але про її бачення ситуації я багато чув, так. І не здивований. Треба ж їй хоч щось сказати. Людям нелегко визнавати свої помилки", - так прокоментував Максим заяви своєї колишньої щодо причин їхнього розлучення.

Також Макс наголосив, що ніколи не припиняв давати гроші на дітей.

"Просити мене не треба: я готовий забезпечити своїх дівчаток всім. Мені взагалі страшенно шкода, що так вийшло, що вони стали заручницями наших з Анею рішень. Моніка була ще маленька, нічого не розуміла, а от Аліна переживала дуже сильно. Сестри міцно дружать, і я намагаюся їх не розлучати: приїжджаючи за Монікою, беру на прогулянки і Аліну", - розповів чоловік.

Максим запевняє, що ніколи не залишав дочку без грошей

Макс також запевняє, що не тримає образи на Аню.

"Немає ніякої образи. Є подяка за прекрасні роки, прожиті разом. Є величезна подяка за неймовірну дочку. І, зрозуміло, я ставлюся до Ані з повагою, як до матері моєї дитини. Але спілкуємося ми виключно з приводу Моніки і заради Моніки. Аня знає, наскільки дочка важлива для мене, і, на щастя, не намагається цим маніпулювати. І за це я їй теж дуже вдячний", - наголосив він.

Нагадаємо, Чернявський з Седоковою розлучилися у травні 2013-го року. Перед цим Аня казала, що "пройшла крізь усі кола пекла".

Фото з сайту "7 Дней" та з Instagram Седокової

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів