Переможець минулорічного "Євробачення" Собрал жорстко проїхався по пісні ізраїльтянки Нетти

11 травня 2018, 14:35

Португальський співак Сальвадор Собрал, котрий здобув перемогу в "Євробаченні" 2017-го року в Києві, вирішив не добирати слів для свого відгуку про цьогорічних конкурсантів.

Зокрема доволі грубо та безапеляційно він висловився щодо ізраїльської учасниці Нетти та її композиції "Toy".

Скандальна заява Сальвадора викликала резонанс у мережі, повідомляє The Telegraph із посиланням на португальське видання Público.

Співак зізнався, що не чув жодної пісні з цьогорічного "Євробачення", крім Неттиної та представниці Португалії Клаудії Паскаль.


Сальвадор Собрал із цьогорічного "Євробачення" послухав лише дві пісні

"На щастя, цього року я не мушу нічого слухати. Я знаю лише піснi Португалії та Ізраїлю, бо YouTube змусив мене це подивитися... YouTube подумав, що мені сподобається пісня Ізраїлю, і тоді я це відкрив, а там жахлива пісня", - пожалівся Собрал.

Як нагадує видання, ще торік у своїй промові Сальвадор заявив, що ми живемо "у світі беззмістовної фастфудної музики", тоді як його перемога є перемогою людей, котрі творять музику, яка "щось означає".

Нетту і її "Toy" торішній переможець "зафукав"

"Коли люди щодня їдять гамбургери, а зненацька куштують, ну не знаю, рибу на грилі, і це має для них значення, і їм подобається ця зміна, це повернення до простоти", - зазначив Собрал, коментуючи цьогорічний конкурс, і додав, що не думає, що за цей рік щось змінилося.

Як повідомляє сайт WiwiBloggs, у соцмережах багато хто обурився через нешанобливе ставлення Сальвадора до його ізраїльської колеги. Співакові радять "злізти з білого коня" і проявити повагу до тих, хто багато працював, щоби виступити на цьому конкурсі.

Гнівний допис у своєму Facebook написав хорватський співак Жак Хоудек, фіналіст торішнього "Євробачення".

"Посоромся, Сальвадоре Собрал, посоромся! Хіба це так має говорити переможець "Євробачення"? Ти так старався зобразити з себе скромного чоловіка, справжнього артиста, може, ти і надурив усю Європу, але не мене! Дозволь тобі дещо сказати, Сальвадоре Собрал, торік, коли ти пропустив усі репетиції, і твоя сестра робила їх замість тебе - Європейська мовна спілка мала би тебе дискваліфікувати!", - заявив Жак.

На його думку, Сальвадор повівся з Неттою "грубо, огидно і не як джентльмен", і мусить негайно її перепросити.

"Ти не просто переможець "Євробачення", ти зараз - його господар, бо "Євробачення" проходить у твоїй країні, це робить твою поведінку ще гіршою! Якщо ти так ненавидиш концепцію "Євробачення", то тобі взагалі не треба було брати в ньому участь!", - написав Хоудек.

Жак торік приніс Хорватії 13-те місце

Зараз, коли молоді артисти, котрі прийшли на конкурс із мрією перемогти і перебувають під величезним тиском, такі висловлювання, як дозволив собі Собрал, неприпустимі, вважає хорват.

"Ти можеш вважати себе справжнім артистом, але мені ти радше здаєшся позером. Ти справді гадаєш, що ти крутий, коли вдаєш незацікавленість та відстороненість? Ні! Ти справді думаєш, що така поведінка робить тебе більшим артистом у очах публіки? Ні, не робить! Вона просто показує нам, що ти - фальшивий, так само, як був фальшивий рік тому, коли виграв "Євробачення"-2017. Може, ти і переміг на "Євробаченні", але для мене ти - не переможець!", - наголосив Жак.

Від себе Хоудек побажав удачі всім цьогорічним учасникам.

Прокоментувала заяву Собрала й сама Нетта.

"Надсилаю лише мою любов Собралу і всім артистам усіх жанрів", - написала ізраїльтянка у Twitter та виклала своє фото з представницею Кіпру Елені Фурейрою.

На думку букмекерів, саме Елені або Нетта, найвірогідніше, повезуть додому перемогу в конкурсі.

Як відомо, торік Сальвадор Собрал не міг брати участь у репетиціях "Євробачення" через стан здоров'я - він мав дуже хворе серце. У грудні 28-річний артист переніс успішну трансплантацію. По завершенні періоду відновлення він зможе жити практично нормальним життям.

Фото з Facebook Собрала, Хоудека і Нетти

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів