Львівські депутати вимагають позбавити Козловського звання Заслуженого

16 травня 2018, 10:16

Депутати Львівської облради ухвалили звернення до президента Порошенка, в якому вимагають позбавити співака Віталія Козловського звання "Заслужений артист України".

Це сталося 15-го травня з ініціативи представників партії "Свобода", повідомляє сайт Львівської облради.

У зверненні зазначено, що громадськість України обурена тим, що заслужений артист України Віталій Козловський виступив 9-го травня на концерті у Москві.

"Вважаємо це не лише величезною ганьбою та запроданством, але й наругою над пам'яттю тих загиблих воїнів, які віддали своє життя за територіальну цілісність держави у російсько-українській війні, що й досі триває на сході", - заявляють депутати.

"Переконані, що така аморальна особа не може мати статус заслуженого артиста України, адже Віталію Козловському указом Президента України від 16 січня 2009 року було присвоєно це звання власне "за вагомий особистий внесок у справу консолідації українського суспільства, розбудову демократичної, соціальної і правової держави", - йдеться у зверненні.

 Схоже, патріотичні труси не врятують Віталіка від цькування. Один його концерт уЛьвові вже скасували

Депутати також вимагають позбавити звань інших народних та заслужених артистів, які продовжують гастролювати у Росії, незважаючи на війну.

Як відомо, сам Козловський не вважає зрадою свій концерт у Москві та заявляє, що не боїться цькування.

Фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів