Російська краля плюс-сайз засвітила труси у Каннах і втрапила в західну пресу

22 травня 2018, 11:39

Російська модель плюс-сайз, блогерка та співачка Юлія Рибакова, схоже, винайшла лайфхак, як потрапити на перші шпальти світових ЗМІ. Треба в максимально ефектніший спосіб засвітити свої труси на якомусь культурному заході світового масштабу.

Сама Юлія "відзначилася" на червоній доріжці Каннського фестивалю. На поділ сукні кралечки наступив якийсь чолов'яга, і Рибакова зненацька залишилася лише у верхній частині свого вбрання.

Юлія Рибакова "відзначилася" у Каннах

Багато хто припускає, що витівка була цілком постановочною, але свої 5 хвилин слави Юля таки заробила. Про неї, зокрема, написали такі відомі видання, як The Sun і The Daily Mail.

Трюк Рибакової в соцмережах називають "дешевим", але, хай там як, свої майже 700 тисяч підписників у Instagram пампушка має.


Росіянка засвітила на червоній доріжці свої скрєпи труси

У своєму фотоблозі Юлія навчає читачок дуже правильних речей: любити себе та своє тіло, шукати і знаходити плюси в своїй зовнішності. Зі слів моделі, до народження сина Давида вона важила 55 кіло, але все одно вважала себе товстою і мордувала дієтами через нав'язані стереотипами комплекси.

Сама Юля запевняє, що конфуз стався випадково

"Мені багато народу написало: товста, негайно худнути, некрасиво тощо. І знаєте, що я думаю з цього приводу? Мені начхати. Бо я собі подобаюся в будь-якій формі і я бачу прекрасно, що не худуля, закриймо вже цю тему. І, до речі, повненьких дівчат чоловіки більше люблять, а худа - від слова "худо". Ех, у часи Ренесансу б мені. Писали б картини з мене, а не казали, щоби худла", - зазначає блогерка.

Рибакова - модель плюс-сайз, блогерка та співачка
А тепер ще й улюблениця світової преси
Оголення у Каннах було того варте
Ешлі Грем, посунься!

До слова, один із "хітів" Рибакової, який вона випустила під псевдонімом Lady Fortuna, присвячений російському президентові Володимиру Путіну.

Нагадаємо, про свого вождя серед представників російського шоубізу не співав хіба що лінивий. А хор школяриків торік заприсягнувся "піти в останній бій", щойно їх покличе "дядя Вова".

Фото і відео з Instagram Рибакової

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів