"Бандерівці" з ФІФА заборонили Чичеріній співати для вболівальників у Ростові

7 червня 2018, 11:02

Російська співачка Юлія Чичеріна не співатиме на фестивалі футбольних фанів у рамках Чемпіонату Світу з футболу, що незабаром відбудеться у Росії.

Таке рішення прийняла ФІФА, аргументувавши його тим, що організація оминає будь-які політичні та релігійні теми. А Чичеріна, як відомо, неодноразово їздила на Донбас та навіть стала громадянкою так званої "ЛНР".

Сама співачка прокоментувала заборону у соцмережі і запостила офіційний лист ФІФА.

"Слава Богу, "футболобандерівці" заборонили мене в Ростові-батькові, за сотню кілометрів від якого в багатостраждальній Горлівці діти сплять в ванних, щоб їх вночі не посікло уламками", - написала Чичеріна.


"Багато на Донбасі вважають, що росіяни не приходять на допомогу своїм через цю футбольну вакханалію. Як відомо, рок - музика протесту, і мене офіційно заборонили - прийшов лист англійською мовою, правда від доброї жінки з українським прізвищем, і попросили нікому не показувати, ось воно", - написала вона і виклала листа.

Директор групи "Чичеріна" Олег Гененфельд здивований рішенням ФІФА, пише Ruposters.

"У листі, який нам показали, фігурує посилання на кліп "На передовой". Незважаючи на те, що ми з організаторами обговорювали репертуар, виступаємо в своїй країні, де хочемо, ФІФА втрутилася і заборонила виступ", - заявив він.

"Нас дивує те, що в рідній країні вже виступати не дають. Що це таке? Тим більше, що пісня на самому фестивалі мала бути взагалі не військова, природно. Свято футболу же", -зазначив директор Чичеріної.

Чичеріна доспівалася до заборони на батьківщині

Нагадаємо, стoсунки Чичеріної з Донбасом почалися з її концерту в Луганську у січні 2015-го року. Після цього СБУ оголосила її у розшук.

Пізніше того ж року росіянці дали медаль у "ЛНР" за високий моральний дух.

Але Донбасу Чичеріній виявилося замало, і у 2016-му вона подалася до Сирії співати про любов.

Фото з Facebook


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів