Автор хоррор-коміксів отримав довічне за звіряче вбивство української моделі

27 червня 2018, 11:43

Багатий спадкоємець із канади, режисер і автор хоррор-коміксів Блейк Лейбел отримав довічне увязнення без права дострокового звільнення за вбивство своєї цивільної дружини, українки Яни Касьян, скоєне в 2016-му.

Виносячи вирок 26-го червня, суддя зізнався, що ця справа була незвичайною - через "лють, глибоку звірячість і незбагненну жорстокість підсудного", який катував і повільно вбивав жінку поруч із їхньою новонародженою дитиною.

Про це пише National Post.

Блейк Лейбел під час оголошення вироку

Після винесення вироку суддя надав слово адвокатові Лейбела, але вона відмовилася заперечувати чи коментувати його.


У залі суду були присутні брат Блейка та його колишня дружина, котра має від нього двох синів.

Під час засідання виступила мати Яни, Ольга Касьян, котра тепер виховує в Україні осиротілу онуку.

Яні Касьян було 30 років

"Він одібрав найцінніше, що лише може мати дитина. Цей монстр зруйнував наші життя, зруйнував життя своєї родини, життя своїх синів, своєї новонародженої доньки - схожої на нього, мов дві краплини води", - сказала жінка.

"Життя цього маленького янгола почалося з факту, що її батько по-звірячому вбив її матір", - цитує її Los Angeles Times.

Раніше у розмові з журналістами Ольга підкреслила, що родина Лейбела навіть не висловила їй співчуття з приводу страшної загибелі Яни.

Маленька донечка Яни, Діана тепер живе в Україні з бабусею і тіткою

Нагадаємо, мотивом убивства вважають ревнощі Лейбела через те, що з народженням дитини жінка почала приділяти йому менше уваги. Катуючи свою жертву, нелюд частково зрізав їй обличчя та скальп, відрізав вухо, злив її кров, поки вона ще була жива. На думку експертів, страшні тортури тримали щонайменше шість годин.

Ольга, зі слів доньки знаючи, що Блейк "засмучений " народженням дитини, забила на сполох, коли Яна перестала виходити на зв'язок. Вона звернулася до поліції, і правоохоронці навідалися до квартири пари в Західному Голлівуді. Чоловік відмовився впустити їх, але через двері запевнив, що з його жінкою все добре.

Мати Касьян не здавалася, й наступного дня представники влади таки увійшли до помешкання. Яну було знайдено понівеченою та вже мертвою, тоді як її вбивця забарикадувався в іншій кімнаті. На щастя, Блейк нічого не заподіяв доньці. Дівчинку знайшли неушкодженою коло трупу матері.

Нагадаємо, у вбивстві Яни її чоловік втілив моторошний сценарій із одного зі своїх коміксів.

Фото з Facebook, прінтскрін з Los Angeles Times

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів