Пенетьєрі з новим бойфрендом вскочила в скандал із пиятикою, бійкою та поліцією

5 листопада 2018, 12:43

Схоже, близькі американської актриси Хейден Пенетьєрі мали рацію, коли побоювалися, що після розриву з Володимиром Кличком вона опинилася не в найкращій компанії.

Новий бойфренд 29-річної зірки, Брайан Хікерсон, уже втягнув її в скандальну історію - з пиятикою, бійкою та втручанням поліції.

Про це пише TMZ.

Хейден, завдяки новому другу, вскочила в скандал

Інцидент, про який іде мова, відбувся в жовтні, але лише тепер портал зміг ознайомитися з рапортом поліції міста Грінвілл, де мешкає батько Брайана, Девід.


Правоохоронці отримали виклик, а якому говорилося про напад та бійку. Коли вони прибули до помешкання, їм відкрила Хейден. За оцінкою поліцейських, жінка перебувала в стані алкогольного сп'яніння та панікувала.

Далі офіцер побачив, як озброєний пляшкою Брайан женеться Девідом. На обличчі останнього була кров та очевидні сліди побиття, хоча він заявив, що просто впав.

Сімейна пиятика Хікерсонів та Пенетьєрі закінчилася бійкою?

Поліцейські надягли на Брайана наручники. Чоловік відмовився співпрацювати та надавати якісь відомості про себе, мовляв, це могло би зашкодити Пенетьєрі.

Хейден зізналася правоохоронцям, що перед скандалом вона і Девід пили разом. Водночас, зі слів джерел, актриса заперечує, що була п'яна.

Без Кличка його "Дюймовочка" пустилася берега?

Нагадаємо, подейкують, що одиначка Хейден останнім часом надто захоплюється алкоголем. Тим часом їхня з Кличком 3-річна дочка, Кайя Євдокія буцімто перебуває з батьком в Україні.

Фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів