Близькі Пенетьєрі бояться, що вона спивається без Кличка - ЗМІ

20 жовтня 2018, 11:05

Подейкують, розійшовшись із боксером Володимиром Кличком, актриса Хейден Пенетьєрі пустилася берега, і за неї дуже тривожаться її близькі. Тепер, коли спортсмен забрав доньку, 3-річну Кайю Євдокію до України, її зіркова мама поринула в насичені алкоголем розваги.

Після нічних загулів 29-річна Хейден буцімто "заледве може розплющити очі". Негативний вплив на неї чинить новий бойфенд, актор Брайан Хікерсон.

Про це джерело, наближене до Пенетьєрі, розповіло виданню Life & Style.

Холостячка Пенетьєрі надто захопилася алкоголем?

"Її рідні та друзі хвилюються за неї. Хейден надто багато п'є та психує", - зазначив інформатор.


"Володимир чинив на неї заспокійливий вплив. Тепер же його нема, і, здається, вона втрачає контроль", - додав він.

Близькі Хейден бояться, що без Володі та Кайї актриса себе занапастить

У червні до ЗМІ потрапили кадри, на яких буцімто дуже п'яну актрису нудить на вулиці коло бару. Зі слів очевидця, кілька "лонг-айлендів" довели Хейден до такого стану, що вона "не розуміла, куди йде, і побігла на пляж".

"Усе найближче оточення Хейден каже одне й те саме: вона мусить зібратися, заради власного здоров'я", - підсумував співрозмовник видання.

Нагадаємо, мама актриси, Леслі заявила журналістам, що донька просто розважається і має право на помилки. Жінка запевнила, що наглядає за Хейден.

Новий бойфренд погано впливає на Пенетьєрі

Як відомо, сама Пенетьєрі колись розказувала, що вперше спробувала алкоголь у віці 8 років. У її родині було прийнято за обідом наливати дітям вино, розведене водою.

Після народження Кайї Євдокії Хейден страждала на тяжку післяпологову депресію. Актриса неодноразово лежала в реабілітаційних закладах.

Фото з Twitter та Instagram, із фотоблогу Хікерсона

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів