Фуксман публічно визнав себе батьком доньки Бережної та відсудив її у бабусі

7 листопада 2018, 14:00

Понад рік минув із дня загибелі Ірини Бережної, але лише зараз бізнесмен Борис Фуксман публічно визнав себе батьком дочки покійної екс-депутатки.

Крім того, він ще й відсудив доньку у її бабусі – Олени Бережної.

Все це стало відомо після того, як до матері Бережної з обшуками прийшла СБУ, пише "Страна".

Олена Бережна та Ірена Кільчицька, якій належить приміщення, де також відбувалися обшуки СБУ, заявили, що саме Фуксман стоїть за цим візитом правоохоронців.


Однак сам Фуксман, з яким у Ірини Бережної був гучний роман ще років 10 тому, заперечує цю інформацію.

Фуксман мав роман із Бережною, не розриваючи шлюбу з дружиною Лілією

У коментарі "Стране" бізнесмен заявив, після смерті Ірини її мати спробувала приховати від нього заповіт загиблої, але документ був також у київського нотаріуса.

"За цим заповітом, практично все майно Ірини повинно перейти до нашої малолітньої дочки, що повністю не влаштовує Олену. Це стало підставою, щоб почати проти мене активну війну, мета якої - отримати опікунство над моєю дочкою, і таким чином отримати можливість повністю контролювати і розпоряджатися всім заповіданим майном ", - наголосив Фуксман, який ніколи вголос не казав про своє батьківство.

Тепер 71-річний бізнесмен виховуватиме 9-річну доньку від покійної коханки разом зі своєю законною дружиною?

"Вона почала подавати в суди і називати мене злочинцем, звинувативши у всьому, що тільки можна вигадати. Більше того, вона почала звинувачувати мене у вбивстві Ірини, і написала в суд, що загибель Ірини - це була не аварія, а вбивство, до якого я причетний. Такі її заяви шокували не тільки мене, а й суд", - повідомив бізнесмен.

Бережна, як могла, приховувала дочку від загалу

Фуксман зауважив, що йому довелося докласти багато зусиль, аби бабуся не вплинула на його дочку психологічно, адже дівчинка і так дуже ранима.

"За результатами цього року Олена програла чотири суди в Австрії. На сьогоднішній день рішення суду, яке набуло сили, не тільки позбавило її права опікунства над онукою, але навіть заборонило спілкування з дитиною", - підсумував Фуксман.

Дитині, на очах у якої загинула мама, можна лише поспівчувати

Нагадаємо, Ірина Бережна, яка була депутаткою від Партії регіонів, народила дочку Даніеллу у липні 2009-го року. Усі казали, що батьком є один із засновників телеканалу "1+1" Борис Фуксман, старший за Ірину майже вдвічі.

Сама Бережна ніколи не підтверджувала дану інформацію та ретельно приховувала обличчя дочки від преси.

Бережна народила доньку у 28 років

У серпні минулого року Ірина загинула в автокатастрофі під час відпочинку на Адріатичному узбережжі. У машині також була донька, але вона, на щастя, не постраждала.

Фото ТаблоID

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів