Бережна зізналася, чому приховує дочку

29 березня 2011, 15:52

Депутат Партії регіонів Ірина Бережна не збирається показувати свою дочку людям. Водночас регіоналка із задоволенням розповідає про те, яка просунута і кмітлива в неї Даніелла, та як за неї змагаються бабусі.

Як розповіла в інтерв'ю "E-motion" Бережна, її дочка Даніелла, якій у липні виповниться лише 2 рочки, росте дуже швидко.

"З останніх новин - ми тепер ходимо до школи. Я жартую, що у мене вже дочка-школярка. Вона ходить до школи раннього розвитку, тричі на тиждень. У неї там цілий набір дисциплін: логіка, гімнастика у школі Каті Серебрянської, музика, моделювання та малювання", - розповідає соратниця Шуфрича і Януковича.

На думку "регіональної" матері, такий графік занять для маленької дитини не важкий.


"Ні, їй дуже подобається. Тричі на тиждень по дві години вона на заняттях. Даніелла у мене дуже розвинена дитина. Кожен з батьків може багато й довго говорити про свою дитину, я не виняток", - попередила Бережна.

Бережна розповіла новини з життя дочки Даніелли

Мало того, якщо вірити депутатці, її дівча вже комп‘ютеризоване.

"Вільний час вона у мене проводить з iPad. Я змушена була закачати велику кількість ігор, мультиків і всього, що тільки можна. Уявляєте, щоранку вона підходить, будить мене і відразу бере iPad з тумбочки", - розповідає мати "техно-монстра".

"Я взагалі шокована, наскільки зараз діти технологічно розвинені. Вона розбирається у будь-якому новому пульті, там, де мені ще треба подивитися, а татові нашому почитати інструкцію, Даніелла просто за дві секунди, натиснувши три кнопки, вмикає те, що їй потрібно", - хвастається кмітливістю доньки депутатка.

А от коли Бережній випадає виїхати закордон, вона лишає свою малу на бабусь і няньок.

У Бережної донька в плані техніки просунутіша за свого татка

"Коли я їжджу в робочі поїздки, намагаюся, щоб вони не тривали більше, ніж два дні. У період моєї відсутності з дочкою залишаються дві бабусі і, зазвичай, няня", - каже Бережна.

"Я можу сказати, що у бабусь відбувається справжнє жеребкування, хто сидітиме з Даніеллою. Це для них, як і для будь-бабусі, найщасливіший час", - впевнена регіоналка.

Втім, за словами депутатки, її мати та "свекруха" - між собою не сваряться:

"Ні, що ви. Це закінчується тим, що в результаті приїжджають одразу дві бабусі і вдвох насолоджуються спілкуванням з онучкою".

Також регіоналка наголосила, що не вважає за потрібне виставляти свою дочку на світських заходах.

Бережна на світські заходи сама ходить, а дочку не пускатиме

"Я ніколи свою дитину на подібні заходи не беру. Я взагалі вважаю, що подібна світська активність моїй доньці ні до чого. Скажу вам більше - я й сама на подібні заходи намагаюся не ходити", - зауважує регіоналка, яку, тим не менш, так часто видно на різноманітних вечірках і світських раутах.

Фотосесій з Даніеллою, схоже. Найближчим часом публіка також не дочекається.

"Я не готова виставляти своє особисте життя на показ. Не хочу, щоб моя дочка стала надбанням громадськості. Це для мене неприйнятно", - каже Бережна.

"Я для своєї доньки хочу спокійного, красивого і стабільного життя, їй абсолютно не потрібні ці спалахи камер та обговорення її кучериків", - переконана депутатка, яка сама не проти повернутися до камери вигідним ракурсом.

І навіть якщо Даніелла підросте і теж захоче десь з'являтися з мамою, Бережна "регламентуватиме" її виходи у світ:

"Вона буде ходити тільки на ті заходи, які я буду вважати корисними для своєї донечки, наприклад, на такі як концерт "Віртуози Москви" під керівництвом Співакова, цікаві театральні постановки та виставки".

Як заявила Ірина, своє особисте життя вона приховує тому, що це стосується тільки її, "і це табу для всіх".

Тим не менш, Бережна все частіше запросто з‘являється на публіці за ручку із літнім бізнесменом Борисом Фуксманом. Нагадаємо, за чутками, саме він є біологічним батьком дочки регіоналки.

Фото "E-motion", "Медіаняні", Story, а також фото з сайту berezhnaya.com.ua

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів