"Умна Тимошенко" та "криве дуло": у мережі кепкують з інтерв’ю Приходько

12 листопада 2018, 10:36

Новоспечена політикиня з команди Юлії Тимошенко Анастасія Приходько "провалила" своє перше велике телеінтерв’ю у новій ролі.

Крім того, що екс-співачка прийшла з двома чоловіками, які їй підказували відповіді, вона ще й розхвалила лідерку Батьківщини, приписавши їй неіснуючі заслуги.

Врешті, не витримавши запитань телеведучої Яніни Соколової для програми "Рандеву", Приходько просто встала та пішла.

Головним "перлом" цієї феєричної бесіди була відповідь Насті про те, на які кошти живе Тимошенко.


Яніна Соколова запитала Приходько про "Новий курс" Юлії Володимирівни, але співачка не змогла чітко відповісти, виправдовуючись тим, що всього лише 4-й день у політиці.

Настя ще не встигла вивчити "Новий курс" Тимошенко, але прийшла на інтерв'ю

Також Анастасія заявила, що Тимошенко не має бізнесу, на відміну від Порошенка. На уточнююче запитання, на що ж тоді Юлія Володимирівна живе, Приходько видала:

"Вона дуже умна. Як політик вона одна з найпотужніших, її знає весь світ".

Також Приходько заявила, що всі кредити, які були надані Україні МВФ за період прем’єрства Тимошенко, уже виплачено нею ж.

"Хто вам таке сказав?" - запитала Соколова. "Я", - відповіла Приходько. "Настя, це неправда", - обурилася ведуча.

Іноді краще співати, Настя

"А ще ви запитували, звідки у Юлії Володимирівни гроші. Але ви не питали, що один із засновників Партії регіонів, Петро Порошенко, був народним депутатом при всій владі. Звідки у нього бізнес? Сьогодні вийшов список санкцій, в який не потрапив Roshen", - заявила співачка.

На цю репліку Соколова сказала, що це Насті підказали ті два чоловіки за кадром, які з самого початку були присутні, але відмовилися себе називати.

"Коли я вас запитала, що це за два пана, які тут сидять і вам підказують, було б круто, щоб ви як відкритий політик розповіли, хто вони. У нас була перерва, і ви відповідали одне, а після перерви відповіли інше. Ну нехай підказують, це ваше право... Кредит МВФ ми виплачуємо всі ці роки, і жоден з президентів і прем'єрів кредит МВФ до кінця не виплатив. Тому те, що ви говорите, на жаль, є неправдою", - зауважила ведуча.

Тоді чоловік з групи підтримки Приходько, який представився "громадянином України Костянтином", заявив, що хоче поставити запитання, але коли камеру вимкнено. Соколова обурилася через те, що він "нав'язує їй, як ставити питання". У цей час Приходько зняла мікрофон і пішла.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Тим часом, у мережі вже кепкують з відповідей Приходько та розбирають їх на цитати.

До речі, згадуючи про головну редакторку VOGUE, її таки звільнили через плагіат-скандал.

Стоп-кадри з відео "5 каналу"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів