Його хакнули? Полунін у свій День народження накатав оду Путіну

20 листопада 2018, 11:47

Танцівник Сергій Полунін викликав резонанс у мережі, запостивши фото російського президента Володимира Путіна та написавши йому цілу присвяту у своєму Instagram.

20-го листопада українцю виповнилося 29 років, і всі привітання і побажання він вирішив скерувати на Путіна, якого він "завжди захищатиме".

"Коли я був дитиною, я бачив в ньому світло, і бачу зараз. Володимира я буду завжди захищати своєю енергією і любов'ю. Давайте ставитися з любов'ю один до одного! Тільки так ми змінимо цей світ на краще!" - зокрема йдеться на сторінці танцівника.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Thank you for the Birthday Wishes :) I want to use this day and all your good wishes and send them to Vladimir. in my opinion in some parts of the world he has been treated unfairly with media and that is not right! it hurts me as I have been there and I know how it feels. No body deserves to be treated bad or unfair. When I was A kid growing up I have seen light in him and still now, I see light when I see him. Vladimir will be always protected by my energy and Love. Let’s treat everyone with Love that’s how you change this world for the better. . Спасибо за поздравления с днём рождения :) Я хочу воспользоваться этим днём и направить все ваши добрые пожелания Владимиру. По моему мнению, в некоторых частях мира СМИ относится к нему несправедливо, а это не правильно. Мне больно от этого, так как я был раньше в таком же положении и знаю на себе это ощущение. Никто не заслуживает того, чтобы с ним обращались плохо или несправедливо. Когда я был ребёнком, я видел в нем свет и вижу сейчас. Владимира я буду всегда защищать своей энергией и любовью. Давайте относиться с любовью друг к другу! Только так мы Изменим этот мир к лучшему!

Публикация от Sergei Polunin (@sergeipolunin) 19 Ноя 2018 в 5:16 PST


Коментатори одразу припустили, що аккаунт Полуніна хакнули, бо не може танцівник з Херсона свідомо написати подібне про того, хто вбиває його народ та забирає землі.

"Кліпни двічі, якщо тебе треба визволити звідти", - почали писати під постом.

До речі, ще у вересні Полунін намагався танцем єднати Україну з Росією

Багато хто обурився цим словам Полуніна. Користувачі почали відписуватися від його сторінки.

Але від самого Сергія реакції поки не було. До речі, той самий пост є і на сторінці танцівника у Facebook.

Як відомо, на тілі Полуніна є тату з російським гербом та українським тризубом. Але символ росіян на його правій руці з'явився раніше, ніж український герб.

Особливо вражає напис Наташа над тризубом

Варто також нагадати, що у 22 роки Сергій звільнився з Королівського балету в Лондоні та поринув у наркотичіну залежність і депресію. І коли він намагався повернутися до роботи, його прийняли лише у Москві.

А у серпні цього року Полунін виступав перед Путіним на музичному фестивалі Опера у Севастополі.

Фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів