Розлучення 55-річного засновника Amazon: заміжня коханка, $137 мільярдів і сороміцькі смс

14 січня 2019, 12:33

Американський бізнесмен Джеффрі Безос, засновник Amazon, власник The Washington Post та найбагатша людина світу за версією журналу Forbes, днями оголосив, що розлучається зі своєю дружиною, письменницею Маккензі Безос після 25 років шлюбу.

Подейкують, пара, яка має чотирьох спільних дітей, не укладала шлюбного контракту, через що розподіл статків Безоса, що оцінюються в 137 мільярдів доларів, обіцяє бути цікавим.

Джефф та Маккензі Безоси розлучаються після 25 років шлюбу

Пікантності додає й те, що нова пасія 55-річного Джеффа - одружена журналістка й телеведуча Лорен Санчес. Через її надмірну відвертість із подружками до ЗМІ потрапили палкі смс від Безоса і буцімто навіть фото його геніталій.

Розлучення погрожує позбавити Безоса статусу найзаможнішого, а от 48-річну Маккензі, навпаки, зробити в сто раз багатшою жінкою за саму королеву Єлизавету.

Як пише Fortune, пані Безос при розлученні може отримати від 66 до 75 мільярдів доларів. Імовірно, Джеффові навіть доведеться продати частину своїх акцій Amazon, зазначає Business Insider.

Та втіхою для Безоса буде кохання - дуже гаряче, судячи з особистих повідомлень, які надсилав бізнесмен 49-річній Санчес.

А це Лорен Санчес, нове кохання мультимільярдера

"Я кохаю тебе, енергійна дівчинко. Дуже скоро покажу це тобі моїм тілом, моїми губами та моїми очима", -  таким посланням від Джеффа Лорен похвалилася подружці, а та не забарилася злити його таблоїдові National Enquirer.

Як пише Page Six, отримало видання й пікантні фото Безоса, які він надсилав коханці, але їх поки не оприлюднили.

"Знаєш, чого я хочу? Хочу трохи напитися з тобою сьогодні ввечері. Не так, щоби попадати. Просто трохи напитися. Хочу поговорити з тобою і побудувати плани. Слухати та сміятися... Коротше кажучи, хочу бути з тобою! А потім заснути з тобою і прокинутися завтра, почитати з тобою газету і випити з тобою кави", -  поринав у романтику Джефф.

 Гарячій кралечці 49 років, і вона поки заміжня за іншим чоловіком

"Хочу нюхати тебе, хочу вдихати тебе. Хочу міцно тебе обійняти... Хочу поцілувати твої губи... Я кохаю тебе... Скучив за тобою. Хочу поцілувати тебе зараз і вставити тобі повільно та ніжно. А вранці розбудити тебе і, може, вже бути не таким ніжним із тобою", - писав бізнесмен своїй новій музі.

Тим часом Лорен Санчес офіційно досі заміжня, хоча вже розлучається, пише The Daily Mail. Зі своїм чоловіком, впливовим голлівудським агентом Патріком Вайтселлом жінка прожила 13 років. У них є спільні син та донька.

Роман Джеффа з Лорен триває близько восьми місяців. І Маккензі буцімто здогадалася про нього, коли призвище Санчес спливло у списку пасажирів приватного літака її чоловіка.

55-річний Безос закохався мов школяр?

Власне, судячи з заяви Джеффа Безоса, оприлюдненої в Twitter, розлучення з Маккензі стане формальним кроком, адже подружжям вони фактично вже перестали бути, але лишилися "дорогими друзями".

"Нам неймовірно пощастило знайти одне одного, і ми дуже вдячні за кожен рік, який були одружені. Якби ми навіть знали, що через 25 років розлучимося, ми все одно би зробили це знову...", - запевнив бізнесмен.

У Джеффа з Маккензі троє біологічних синів і прийомна донька

Що ж стосується балакучої Санчес, через яку шлюборозлучний процес Безосів набув присмаку секс-скандалу, то закоханий по вуха мультимільярдер на неї не сердиться.

"Джефф не звинувачує Лорен", - запевнило джерело.

 Цікаво, як же Безоси розділять 137 мільярдів?

Нагадаємо, якщо Безоси справді не підписували шлюбного контракту, то їхнє розлучення встановить новий рекорд, ставши найдорожчим в історії. Досі ця сумна пальма першості належала російському олігархові Дмитру Риболовлєву та його екс-дружині Олені. 

Фото з Twitter Безоса, з Instagram 

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів