Із Голлівуду в наречені Цекала: що відомо про молоду обраницю 57-річного шоумена

28 січня 2019, 14:11

Подейкують, уже у березні велелюбний російський шоумен Олександр Цекало вчетверте вирушить до вівтаря. Його обраниця, така собі Дарина, виявляється, теж належить до світу шоубізнесу.

Вона на 20 років молодша за свого 57-річного нареченого та встигла знятися у Голлівуді. Щоправда, лише в епізодах.

Про це пише Star Hit.

Кохана жінка Цекала зветься Дарина Ервін. Вона знялася в одній із серій "Ідеального убивства", комедії "Дещо на день народження" з Шерон Стоун. Також вона працювала в театрі, захоплюється малюванням - часто малює голу натуру.


Нова муза Цекала знімалася в Голлівуді

"Знаю, що її тато кореєць, а мама - росіянка. У неї також є близькі родичі у Казахстані... Прізвище Ервін вона взяла, вже ставши дорослою. Яке прізвище в неї було раніше - не знаю", - розповів фотограф Філіп Калмбач, який свого часу робив для Дарини портфоліо.

Олександр із Дариною мають спільних знайомих, тож у якийсь момент опинилися в одній компанії.

"Цекало старший за Дарину на 20 років. Так, він обожнює молоденьких, високих дівчат, і нічого дивного в його почуттях до Дарини нема", - зазначило анонімне джерело видання.

Сестра Віри Брежнєвої, Вікторія Галушка народила шоуменові двох дітей

За даними "Экспресс-газеты", весілля парочки відбудеться у березні. Нове сімейне гніздечко Дарина, ймовірно, витиме в оселі, де жила її попередниця, Вікторія Галушка та їхні з Олександром діти.

Цекало з новою пасією лишиться у своєму розкішному маєтку на десять спалень, із басейном сауною та власною резервною електростанцією, розташованому на Рубльово-Успенському шосе. Житло, куди переїде Віка з донькою та сином, наразі будується.

Тепер замість Віки на Рубльовці житиме Дарина

Нагадаємо, про амурні походеньки Цекала ЗМІ довідалися в листопаді. Шоумен необачно цілувався з Дариною в московському ресторані, а на Новий рік засвітився з нею в Римі. У січні Олександр оголосив, що вже розлучився з сестрою Віри Брежнєвої та скоро одружиться знову.

Фото з соцмереж із сайту Star Hit, зі сторінки акторської агенції АТВ, з Instagram, globallookpress.com із сайту "Экспресс-газета", "Комсомольской правды"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів