Майбутній тесть про 57-річного Цекала: Кинув дружину й дітей заради молодухи

18 лютого 2019, 15:45

Російському шоуменові Олександру Цекалу, який зібрався вчетверте йти до вівтаря, не варто розраховувати на теплий прийом від родичів своєї обраниці Дарини Ервін.

Батько жінки, Бахит Сапаров, молодший за свого майбутнього зятя, заявив, що не вірить у шлюби між людьми з 30-річною різницею в віці.

Його цитує "Экспресс-газета".

 
Сапаров із юною Дариною та її братом Діаром

"Про Дарину та Цекала я взнав випадково з Інтернету два тижні тому. Як батько я до цього погано ставлюся. Але, звісно, вибір її. Я їй лише щастя зичу. Одначе все-таки мені 50 років, а Цекалу 57! У шлюби з такою різницею в віці я не вірю", - сказав батько Дарини.

"У нашому віці в жінках цінується вже розум, а не зовнішність. Не думаю, що в Дарини інтелект дорослої жінки. А головне, що Цекало кинув дружину та дітей заради молодухи (хай це і моя дочка)!", - підсумував він.

 
Цекало на сім років старший за свого майбутнього тестя

Зі слів Сапарова, з дочкою він не спілкується вже п'ять років. Із мамою Дарини, Саною вони розлучилися, і та, вийшовши заміж удруге, перебралася з дітьми до США.

Бахит упевнений, що донька побувала під скальпелем пластичного хірурга.

"Мене вона запевняла, що не робила (операцій). Але ж я по обличчю бачу. Ніс у Дарини зовсім інший був", - поділився майбутній тесть Цекала.

 
Справді, носик трохи змінився

Декілька теплих слів про Дарину вирішив сказати журналістам і її чинний вітчим, Аскар Мухітдінов.

Із його слів, підлітком падчерка "постійно істерила та тікала з дому". Мухітдінов підкреслив, що повністю оплатив Дарині навчання в американському виші. Вона здобула професію фінансиста, але потім подалася в Голлівуд учитися на актрису.

 
А це мама Дарини, майбутня теща Цекала

"Я всю їхню сім'ю на своїй шиї витяг і зробив для них дуже багато. Тепер їхнє, вибачте, лайно розхльобувати не збираюся. В Дарини до мене від початку було ставлення як до гаманця. Все, що там пишуть про її успіхи у Голлівуді - фігня!", - оголосив іще один майбутній тесть Цекала.

"Насправді Дарина знімалася максимум у масовках. Вона за все життя ні копійчини не заробила! Я досі їй усе оплачую", - запевнив Мухітдінов.

Нагадаємо, про роман Олександра Цекала з молодою довгоногою брюнеткою стало відомо наприкінці року. Згодом артист оголосив, що вже розлучився з сестрою Віри Брежнєвої, Вікторією Галушкою. Незабаром він візьме Дарину заміж, і вони житимуть у маєтку Цекала на Рубльовці.

Фото з соцмереж із сайту "Экспресс-газета", з "Комсомольской правды"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів