MARUV: Мене намагаються примусити відмовитися від "Євробачення"

25 лютого 2019, 08:57

Перемогу MARUV у Національному відборі на "Євробачення"-2019 викликала скандал через заплановані російські гастролі співачки та її роботу на московський офіс світового лейблу Warner Music.

Весь абсурд ситуації дійшов до того, що віце-прем’єр В’ячеслав Кириленко у мережі закликав не пускати MARUV на конкурс, бо "представляти країну не може артист, який гастролює у країні-агресорі".

Тут варто нагадати, що про російські концерти Ані Корсун (справжнє ім’я MARUV) було відомо ще до початку Нацвідбору. Утім тоді це нікого не збентежило. А тепер, коли глядачі та судді проголосували за MARUV, НСТУ пропонує їй підписати договір, за умовами якого вона має виконувати усі вказівки другої сторони.


Саме через цей договір співачка обурена і поділилася емоціями і подробицями у своєму Instagram.

"Останні 24 години були найбільш емоційними в моєму житті. Я здобула чесну перемогу в Національному відборі на "Євробачення-2019", отримавши максимальну підтримку від телеглядачів і високий бал від членів журі. Але тепер нашу з вами перемогу хочуть відібрати", - заявила Аня.

 
Maruv заявила, що її змушують відмовитися від чесної перемоги у Нацвідборі

"Я - українка, люблю свою країну і пишаюся тим, що представлятиму Україну в Тель-Авіві на міжнародному конкурсі "Євробачення - 2019", незважаючи на те, що за добу я отримала пропозиції від трьох різних країн представляти їх. Але моя відповідь категорична - я виступаю від України і ніяк інакше!" - заявила співачка.

"Ви, напевно, вже чули про договір між учасником від України і НСТУ, який має бути підписаний сьогодні до обіду. Я готова відмовитися від виступів у Росії. У прямому ефірі відповіла на всі запитання, які цікавили журі. Я не відвідувала Крим з 2014-го року. І не порушувала жодного закону України. А також готова взяти на себе всі витрати з участі в Міжнародному конкурсі", - запевнила вона.

 
Аня запевняє, що готова відмовитися від концертів у Росії. Але що з цього приводу думає її лейбл, який володіє правами на конкурсну пісню - не уточнювала

"А тепер про найгучніший договір, що вимагають від мене:

  1. Мені заборонена будь-яка імпровізація на сцені без затвердження НТКУ. (Неузгоджений шпагат, наприклад, призведе до штрафу в 2 мільйони гривень).
  2. Негайна передача авторських прав на пісню, що належать світовому лейблу Warner Music (про ці права було відомо до початку конкурсу).
  3. Чітко виконувати будь-які вимоги і вказівки НТКУ. (Теоретично, мене можуть змусити танцювати на Дні народження у якогось віце-прем'єра, і в разі відмови, мене дискваліфікують і зобов'яжуть знову виплатити штраф у 2 мільйони гривень. Плюс компенсувати НТКУ нібито збитки!
  4. Заборона на спілкування з журналістами без узгодження з НТКУ. (Що повністю порушує свободу слова і права людини). І ще багато чого абсурдного".
 
Тобто отаке на сцені виробляти співачка зможе, тільки якщо узгодить із НСТУ

"У разі порушення одного з пунктів - штраф 2 мільйони гривень і компенсація збитків ще на невизначену суму. Натомість від НТКУ я НІЧОГО не отримую: ні копійки фінансової підтримки, ні допомоги в організації поїздки, ні, тим більше, міжнародної промо підтримки. Навіть візою я повинна займатися сама. Хоча, в договорі є всього кілька пунктів обов'язків НТКУ: Давати мені підказки щодо правил проведення конкурсу. З дозволу НТКУ взяти з собою 10 чоловік за свій рахунок", - зазначила співачка та попросила підтримки у глядачів та преси.

 

Нагадаємо, участь MARUV у Нацвідборі була зумовлена тим, що співачка Tayanna раптово відмовилася від змагання. Майже одразу ЗМІ написали про те, що у нової учасниці Ганни Корсун заплановані російські концерти у квітні цього року.

Також Корсун не приховувала, що підписана на світовий лейбл, офіс якого знаходиться у Москві. Тому у Росії з її творчістю на той момент були знайомі набагато краще, ніж в Україні.

У фіналі Національного відбору MARUV заявила, що своєю музикою намагається об'єднати народи. А на запитання Джамали "Чий Крим?", співачка відповіла - український.

Тут варто нагадати відповідь Ані "Телегіду" на запитання про її гастролі у Росії.

Фото ТаблоID

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів