Британська поліція звинувачує дочку Тігіпка у незаконному вивезенні дітей до України

17 квітня 2019, 09:56

Поліція Британії розслідує справу, у якій фігурує 34-річна донька політика Сергія Тігіпка Ганна.

Жінка вивезла двох своїх дочок із Британії і відмовилася повертатися. Тож тепер її екс-чоловік не має змоги бачити своїх дітей і вирішує цю проблему через суд.

Як пише The Daily Mail, Скотланд-Ярд вважає, що Тігіпко допоміг доньці викрасти дівчат.

Як відомо, бізнесвумен Тігіпко, яка керувала клінікою на Harley Street, познайомилася зі своїм чоловіком у 2010-му році у Відні, а в 2012-му вони одружилися в Україні.


Подружжя жило у будинку в Хампстеді, поки не розлучилося у 2015-му. Обидві доньки пари народилися у Великобританії, тож є громадянками цієї країни.

 
Тігіпки стали фігурантами міжнародного скандалу через викрадення дітей із Британії

Після розлучення Ганна Тігіпко переїхала до будинку вартістю 9 мільйонів фунтів та жила з дітьми недалеко від колишнього чоловіка. Але у 2017-му вона поїхала з дочками до України і там залишилася. Жінка мала дозвіл від батька дітей лише на кількатижневу подорож, але вона вирішила не повертатися, ігноруючи постанови суду.

"Дуже жорстока і маніпулятивна" бізнес-леді, як її називає британська преса, виступила з "армією" провідних юристів, намагаючись зупинити зусилля свого екса надати справі публічності.

 
Ганна Тігіпко приховувала цю справу від преси, як могла, і в цьому їй допомагали зв'язки її впливового батька

Сергій Тігіпко теж допомагав доньці якомога довше приховувати скандал від преси. Але Високий суд постановив, що оприлюднення справи може допомогти повернути дітей до Британії.

 
Той момент, коли Тігіпко опинився на сторінках британських таблоідів через викрадення онучок

Також суддя Джастіс Мостін зауважив, що постанова суду може створити прецедент, бо "існує потужний громадський інтерес у набагато більшій кількості повідомлень у пресі про міжнародні викрадення дітей".

Екс-чоловік Ганни Тігіпко живе у Лондоні і має британське й російське громадянство. Його ім’я не називають з метою захисту його дітей. Чоловік, який не бачив доньок з липня минулого року, сподівається, що публічне розголошення справи вплине на його колишню дружину.

Він розповів The Times про свою останню розмову з дітьми через відеодзвінок, який тривав 30 секунд. Батько навіть не зміг почути від доньок "Привіт, тато".

"Я лише почув голос Ганни, яка сказала: "Скажіть йому, що ви зайняті", і поклала слухавку. Я ніколи не вимагав від неї повної опіки. Я завжди вважав, що діти мають бути з мамою, і досі дотримуюся цієї думки", - зазначив екс-зять Тігіпка.

Британська поліція у суді назвала цю справу "можливим злочином".

У свою чергу донька Тігіпка заявила: "Діти щасливі і влаштовані в Україні, і їхні потреби найкраще задовільнені саме в Києві".

Фото з сайту The Daily Mail та JetSetter.ua

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів