На Євробаченні неправильно порахували бали: заява організаторів та оновлені результати

23 травня 2019, 11:10

Європейська мовна спілка (Eurovision Broadcast Union) офіційно заявила про перегляд результатів Євробачення-2019. Причиною стала "людська помилка", що сталася під час підрахунку балів від журі.

Утім, це не стосується трійки лідерів, і переможцем залишається учасник від Нідерландів Дункан Лоуренс.

Заява про це є на сайті EBU.

 
Спокійно, Дункане, приз твій!

Представники організації висловили свій глибокий жаль із приводу помилки, яка не була виявлена раніше. Підкреслюється, що результати голосування глядачів із 41 країни є коректними. Вони запевнили, що переглянуть процес підрахунку балів та здійнення контролю над ним, щоби таке ніколи не повторилося.

Отже, після перерахунку Швеція опинилася на п'ятому місці, а Норвегія - на шостому (а спершу було навпаки). Німеччина ж "з'їхала" з 24-ої на 25-ту, передостанню позицію, помінявшись місцем із Білоруссю.

До слова, це вже не перший скандал навколо результатів цьогорічного Євробачення. Данкану Лоуренсу закидали порушення правил конкурсу, адже пісню "Arcade", яка принесла йому перемогу, він, як виявилося, виконував іще в 2017-му році, пише сайт Wiwibloggs. Утім, умовами Євробачення забороняється саме попередній комерційний реліз композиції, що бере участь у змаганні. А Лоуренс свою "Arcade" виконав на якомусь міні-концерті, і відео з нею на YouTube тоді набрало лише кількасот переглядів.

Фото з сайту Євробачення

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів