Дональд Трамп обізвав Меган Маркл та зібрався до королеви

3 червня 2019, 11:28

Президент Сполучених Штатів Дональд Трамп 3-го червня прибуває з кількаденним офіційним візитом до Великої Британії. І приїзд його буде дещо присмачений скандалом, адже 72-річний політик примудрився образити Меган Маркл.

Трамп назвав дружину принца Гаррі "паскудницею" ("nasty"), дізнавшись, що вона відкрито критикувала його під час передвиборчої кампанії. Тепер же Дональд від своїх слів відмовляється.

 
Перед візитом до королеви Дональд Трамп вилаяв дружину її онука

Під час інтерв'ю The Sun Трамп взнав, що Маркл виступала проти нього та говорила, що емігрує зі США, якщо він прийде до влади.


"Я не знав цього. Що тут скажеш? Не знав, що вона паскудниця", - заявив Дональд.

 
Американський президент зрозумів, що бовкнув щось не те, і тепер відмовляється від своїх слів на адресу Меган Маркл

Видання оприлюднило аудіозапис цієї розмови. Та це не зупинило президента від того, щоби пафосно звинуватити журналістів у брехні.

"Я ніколи не називав Меган Маркл паскудницею. Це вигадка медіа фальшивих новин, і вони попалися! Чи вибачаться CNN, New York Times та інші? Сумніваюся!", - написав Трамп у Twitter.

У коментарях політика називають брехуном та роблять припущення, що його вже підводить пам'ять. Та Трамп на це не зважає.

Як відомо, Маркл перебуває в декретній відпустці з маленьким сином Арчі, тож навряд чи їй доведеться спілкуватися з американським гостем.

Нагадаємо, торік Дональд Трамп теж приїжджав до Великої Британії. Тоді активісти троллили його надувним "малюком Трампом" та піснею "Американський ідіот". Президент же тоді своєю поведінкою збентежив саму Єлизавету ІІ.

Фото з Instagram Трампа і Кенсингтонського палацу

Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів