Перевтомилася: "Міс Україна" пояснила свою відмову від інтерв’ю українською

1 жовтня 2019, 15:44

Володарка звання "Міс Україна"-2019 Маргарита Паша опинилася в епіцентрі мовного скандалу.

Кілька днів тому Катерина Осадча розмістила у своїх сторі відео, на якому заявила, що через відмову Маргарити спілкуватись з нею українською, їхнє інтерв’ю в програмі "Світське життя" не вийде в ефір. Про це повідомляє "24 канал".

Тоді Паша вирішила особисто прокоментувати ситуацію у своєму Instagram, де пояснила, що просто погано почувалася.

"Шановні мої друзі, не менш шановні вороги, а також дорогі хейтери та іже з ними! Давайте все ж включимо здоровий глузд і перестанемо продукувати фейки на рівному місці. Я хочу поставити остаточну крапку в цьому штучно вами роздутому скандалi з приводу української мови і мого ставлення до неї. Отже, вашій увазі моя офіційна позиція", - почала Маргарита.


 
"Світське життя" хотіли поговорити з Маргаритою українською, але вона погано почувалася

"Я, Маргарита Паша, є громадянкою України і дуже люблю свою країну. Люблю її багатонаціональність і полікультурність. Я ніколи не ставила під сумнів її державність, національну символіку і державну мову, а також завжди вірила у верховенство права і демократичних свобод її громадян. Тому офіційно заявляю, що всі повідомлення про мою відмову спілкуватися українською або російською (в різних ЗМІ по-рiзному трактують!) мовою є абсолютною брехнею", - запевнила міс.

"Це чистої води наклеп і вигадка скривджених заздрісників! Я в рівній мірі добре володію обома мовами, і в Інтернеті ви можете знайти безліч відео-сюжетів, де я даю інтерв'ю як російською, так і українською мовами. Для мене це не має принципового значення, і радикальної позиції на цю тему у мене ніколи не було", - заявила Маргарита.

 
Паша запевняє, що однаково вільно володіє обома мовами

"У випадку з інтерв'ю для Катерини Осадчої - у цей день я відмовилася його давати з ОДНІЄЇ ЄДИНОЇ ПРИЧИНИ - погане самопочуття і перевтома. З першого дня після фіналу конкурсу я щодня прокидаюся о 4:00 ранку, так як з 6:00 у мене безперервно ефіри на українських телеканалах, фотосесії, інтерв'ю, божевільна кількість заходів, де я зобов'язана бути присутньою, потім тривалі наради з комітетом конкурсу, узгодження графіків на наступний день і так до пізньої ночі", - пожалілася Паша.

"При цьому всьому не варто забувати ще й про підготовку до світового конкурсу, де я сама... АБСОЛЮТНО САМА! .. буду представляти нашу країну перед усім світом. Зараз у мене немає часу на сон, на спілкування з рідними і близькими людьми, немає часу на саму себе! Зараз я вся віддана роботі для моєї країни і її народу! Тому щиро прошу зрозуміти, що я така ж людина, як і ви. У мене також є свої почуття і емоції", - зауважила Маргарита.

"Зрештою, у мене є мій організм, який вже ледве витримує ті навантаження, які звалилися на нього. Будьте толерантними, панове! І перш ніж вішати на людей ярлики, подумайте про наслідки", - закликала вона.

View this post on Instagram

A post shared by Margarita Pasha (@margoritapasha) on Sep 30, 2019 at 7:46am PDT

Нагадаємо, 12-го вересня відбувся фінал "Міс Україна", і 24-річна харків'янка Маргарита Паша виграла корону.

Фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів