Квінта відповів на претензії гурту Tvorchi : За три місяці можна було навчитися співати конкурсну пісню

24 лютого 2020, 13:49

Музичний продюсер Національного відбору на Євробачення-2020 Руслан Квінта заявив, що звук у навушнику соліста гурту TVORCHI був. Хоча після фіналу музиканти заявили, що не було.

У своєму Instagram Квінта докладно написав свою думку з цього приводу.

"Перед кожним прямим ефіром на цифровий пульт звукорежисера заливаються пісні учасників (пресети) в тому вигляді, в якому вони були налаштовані під час кількох репетицій. Всі пісні заливаються окремо. Перед виходом на сцену кожен вокаліст перевіряє, чи є звук в його "інейрах", чи чує він себе. Подальший виступ наживо повністю залежить від досвіду артиста", - пише Квінта.

 
Квінта, звісно ж, заявив, що звук у навушнику був

"У всіх учасників відбору звук в "інейрах" був! У соліста гурту TVORCHI – також! Якщо у вокаліста немає фонограми в "інейрі", він із самого початку пісні не потрапить в ритм, почне орієнтуватись на "обратку" (звук, який повертається із зали на сцену) – а це запізнення на 300 мл секунд по темпоритму ,що дуже помітно навіть непрофесіоналу. Як всі бачили, Джефрі із самого початку пісні і до кінця виступу ритмічно був у музиці і співав сінхронно з бек вокалом Що означає, що звук в навушнику був", - заявив Квінта.

Продюсер також запевнив, що питання до вокалу Джефрі були ще на етапі кастину.

"У жовтні ми були впевнені, що за три місяці можна навчитися співати свою конкурсну пісню. На кожній репетиції команда проєкту працювала над тим, аби допомогти солісту вирівняти голос та подачу, налаштовувала звук в моніторі так, щоби йому було зручно. Але, як показали репетиції і живий виступ, вокал Джефрі ще нестабільний. І те, що він випав з тональності під час виступу – це, на жаль, відсутність досвіду", - наголосив Квінта.

View this post on Instagram

З великою повагою до гурту @tvorchi_official ❤️Чи був звук у навушнику соліста TVORCHI ? Був. Стосовно заяви гурту TVORCHI про начебто відсутній звук у навушнику соліста під час виступу в фіналі Нацвідбору Перед кожним прямим ефіром на цифровий пульт звукорежисера заливаються пісні учасників (пресети) в тому вигляді, в якому вони були налаштовані під час кількох репетицій. Всі пісні заливаються окремо. Перед виходом на сцену кожен вокаліст перевіряє, чи є звук в його «інейрах», чи чує він себе. Подальший виступ наживо повністю залежить від досвіду артиста. У всіх учасників відбору звук в «інейрах» був! У соліста гурту TVORCHI – також! Якщо у вокаліста немає фонограми в «інейрі», він із самого початку пісні не потрапить в ритм, почне орієнтуватись на «обратку» (звук, який повертається із зали на сцену) – а це запізнення на 300 мл секунд по темпоритму ,що дуже помітно навіть непрофесіоналу. Як всі бачили, Джефрі із самого початку пісні і до кінця виступу ритмічно був у музиці і співав сінхронно з бек вокалом Що означає, що звук в навушнику був. Як музичний продюсер, я не міг не взяти такий сильний трек в Національний відбір. Але питання по вокалу виникли ще під час кастингу. У жовтні ми були впевнені, що за три місяці можна навчитися співати свою конкурсну пісню. На кожній репетиції команда проєкту працювала над тим, аби допомогти солісту вирівняти голос та подачу, налаштовувала звук в моніторі так, щоби йому було зручно. Але, як показали репетиції і живий виступ, вокал Джефрі ще нестабільний. І те, що він випав з тональності під час виступу – це, на жаль, відсутність досвіду. Отже, хлопцям є над чим працювати. У будь-якому випадку, я радий, що TVORCHI не просто взяли участь у Нацвідборі, а вийшли в фінал. Вони зайняли гідне місце, заявили про себе величезної аудиторії. Буду радий бачити їх у наступному році.

A post shared by Ruslan Kvinta (@ruslankvinta) on Feb 23, 2020 at 7:27am PST

Утім, у самих Tvorchi дещо інша думка з приводу звуку. І її вони виклали у своєму Instagram.

"У нас була проблема в півфіналі - голос беквокалістів в навушниках у Джефрі лунав настільки голосно, що було важко почути себе. Правда, після цього звукачі вибачились. Сьогодні ми співали без музики. В буквальному розумінні - в навушнику Джефрі не чув музики ВЗАГАЛІ. Після виступу, коли ми підійшли до людини, яка за це відповідала, відбувся наступний діалог:
- Ви ж перевіряли мікрофон! - Так! Ми чули себе ідеально, але не було музики взагалі! - Це неможливо(і розміявся)".

View this post on Instagram

1. Хочемо вибачитись перед вами, що не змогли показати класний результат. Нам щиро шкода і хочемо в 10раз більше подякувати за ваші голоси. ⠀ 2. Дякуємо команді СТБ. Вони відпрацювали дуже круто. Вони нас і критикували, і навчали, і допомагали. ⠀ 3. Ми не хочемо, щоб це виглядало як «виправдовування», але хочемо те, про що, впринципі і співаємо - хочемо бути почутими. ⠀ 4. В нас була проблема в півфіналі - голос беквокалістів в навушниках у джефрі лунав настільки голосно, що було важко почути себе. Правда, після цього звукачі вибачились. ⠀ 5. Сьогодні ми співали без музики. В буквальному розумінні - в навушнику Джефрі не чув музики ВЗАГАЛІ. Після виступу, коли ми підійшли людини, яка за це відповідала, відбувся наступний діалог: - Ви ж перевіряли мікрофон! - Так! Ми чули себе ідеально, але не було музики взагалі! - Це неможливо(і розміявся). ⠀ За сценою нам сказали: краще нікому про це не кажіть🙌🏼 ⠀ 6. Ми раді, що перемогли Go-A , це достойна пісня 100%! ⠀ P.S. Знайшли відео з репетиції

A post shared by TVORCHI (@tvorchi_official) on Feb 22, 2020 at 1:42pm PST

Нагадаємо, за результатами голосування у фіналі Нацвідбору Tvorchi посіли 4-те місце.

ДИВІТЬЯ ВИСТУП ЩЕ РАЗ:

Фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів