"Я довіряла моєму босу": експомічниця Байдена звинуватила його в сексуальному насильстві

13 квітня 2020, 16:20

Колишня помічниця американського політика Джо Байдена, жінка на ім'я Александра Тара Ріде заявила, що він скоїв щодо неї сексуальне насильство.

Сталося це буцімто в 1993-му році, коли нинішній потенційний кандидат у президенти США від демократів працював сенатором.

Днями Ріде офіційно звернулася до поліції. Також вона дала кілька інтерв'ю, в яких поділилася подробицями давнього інциденту, пише Associated Press.

 
Тара Ріде на початку 1990-х працювала помічницею Байдена

Зі слів Тари, напад на неї стався в підвалі офісної будівлі на Капітолійському пагорбі. Байден буцімто штовхнув її до стіни, обмацав та встромив у неї свої пальці.

"Він шепотів до мене та одночасно намагався поцілувати, він казав: "Хочеш піти в якесь інше місце?". Я пам'ятаю, як хотіла сказати йому зупинитися, але не знаю, промовила це вголос, чи просто подумала. Я ніби була ніби заморожена", - розповіла Ріде.

Жінка каже, що зрештою відштовхнула політика, і вигляд у нього був "шокований та здивований".

"Ну ж бо, я чув, що подобаюся тобі", - буцімто відреагував Байден.

 
Жінка звинуватила ексвіцепрезидента США в сексуальному насильстві

Жінка й раніше публічно звинувачувала Байдена, але згадувала лише про недоречні доторки, які він дозволяв собі на роботі - клав руку на плече, торкався шиї тощо. Як пише The Union, Ріде говорила, що не сприймала це як дії сексуального характеру, скоріше до неї ставилися "як до лампи".

"Я не сніжинка якась. Я люблю, коли до мене торкаються, дуже люблю... Але мені подобається самій вирішувати, хто і коли до мене торкається... Мені не подобалося відчувати на собі руку Джо Байдена не з тих причин, про які ви думаєте, а тому, що я - теж альфа. Знов-таки, я люблю бути тим, за ким вибір, хто і як заходить у мій простір", - написала Ріде для платформи Medium.

 
Ріде звернулася до поліції

Жінка стверджує, що коли вона спробувала поскаржитися на умови роботи своїй супервайзерці, їй порадили "не здіймати хвиль". А невдовзі взагалі змусили звільнитися.

Тара, яка є палкою прихильницею ймовірного конкурента Джо на виборах, Берні Сандерса, наголошує, що її дії не є політично вмотивованими. У своєму Twitter вона також нарікає на те, що її тепер обзивають "російським агентом", а це не так.

"Коли ви замовчуєте сексуальне насильство та змушуєте мовчати тих, хто пережив харасмент, ви - співучасник. Мені було 20, я довіряла моєму босу, Джо Байдену. Я хочу, щоби покоління після мене могло підняти свій голос і підтримати правду, незалежно від того, якою владою чоловік наділений, чи які сили за ним стоять", - наголосила Ріде.

У Байдена звинувачення Ріде категорично відкидають.

 
Джо Байден із нинішньою дружиною Джилл. Вони одружені з 1977-го року

Тара - не єдина жінка, яка публічно скаржилася на недотримання політиком фізичної дистанції. Раніше в ЗМІ згадувалися такі епізоди, як, наприклад, поцілунок у потилицю, доторк до обличчя чи стегна, тертя носом об ніс.

Днями 77-річний Байден відреагував на ці закиди у Twitter, написавши, що усвідомлює, що соціальні норми тепер змінюються.

"Я чув, що кажуть ці жінки. Політика - це для мене завжди було встановлення зв'язків, але в майбутньому я буду уважніший в плані поваги до особистого простору", - пообіцяв він.

Нагадаємо, в 1995-му році тодішній президент Америки Білл Клінтон завів інтрижку зі стажеркою Білого дому Монікою Левінскі. У нещодавньому документальному фільмі політик пояснив, чому його потягло на оральний секс на роботі.

Фото з Twitter Ріде та Instagram Байдена

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Ліз цілуватися та хапав за промежину: екскерівника Victoria's Secret звинувачують у чіпляннях до моделей

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів