"Передвиборчий срач": Полякова прокоментувала кримінальне провадження за свій концерт у Харкові

5 жовтня 2020, 14:00

Співачка Оля Полякова заявила, що новини про кримінальне провадження, яке відкрили через її концерт у Харкові 3-го жовтня, є звичайним передвиборчим "срачем".

Артистка також запевнила, що сама вона вдома, у халаті та в повній безпеці.

"Усіх, хто хвилюється щодо того, що вони прочитали в ЗМІ, що на мене завели кримінальне провадження щодо харківського концерту до Дня вчителя, я хочу заспокоїти. Дивіться, я вдома, в халаті, мені нічого не загрожує", - заявила співачка у своєму Instagram.

 

"Звичайно, хочу сказати, що сьогодні весь галас щодо заходів та концертів пов’язаний безпосередньо з передвиборчим безладом. Але все це можна обговорювати лише тоді, коли закриють метро, яке щодня відвідує стільки людей, що мені стільки і за рік не зібрати. Тому, дорогі мої, бережіть себе, не цілуйтеся, носіть маски і не читайте новини, особливо перед виборами", - закликала Полякова.

Як відомо, 4-го жовтня на сайті Нацполіції Харківщини з'явилася інформація про те, що після концерту за участю Полякової слідчі відкрили кримінальне провадження за фактом порушення вимог карантину. На концерт прийшло близько 2-х тисяч людей.

 
Концерт Полякової в Харкові викликав скандал
фото з сайту "объектив"

Продюсер Олі, Михайло Ясинський теж прокоментував ситуацію у своєму Facebook.

Два фото сделаны в Харькове в один день. Первое это концерт ко Дню Учителя, второе - международный Марафон. На концерте...

Posted by Михаил Ясинский on Monday, October 5, 2020
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів