Alyona alyona відповіла на критику через голе фото в прапорі України: Подвійні стандарти

9 квітня 2021, 12:25

Реперка аlyona alyona, яка днями випустила альбом під назвою "Галас", вирішила прокоментувати той галас, якого наробили в мережі її провокаційні фото. Хейт, який отримала зірка через світлину, на якій гола вона позує в прапорі України, Олена вважає проявом подійних стандартів.

Вона сказала про це у розмові зі "Сніданком з 1+1".

 
аlyona alyona повторила за американкою Lizzo. Остання в такий яскравий спосіб торік закликала співвітчизників голосувати на виборах президента США
фото з instagram alyona alyona

"По-перше, я не хотіла нічиї почуття образити. А по-друге, ці люди живуть у своїй маленькій капсулі такого патріотизму, любові до України і ніколи не були на Майдані і не бачили, що у будь-якому сувенірному магазині продаються труси з прапором України, чим це не паплюження? Для мене це подвійні стандарти", - наголосила аlyona alyona.

"Я говорю про важливі речі. Так само, що стосується моєї зовнішності, і про що я читаю реп. Яка різниця, з якою зовнішністю людина читає про важливі речі. Але для людей це важливо. Це є подвійні стандарти. Мені хочеться про це говорити, і на цьому я не зупинюся. Ми зробили галас, вийшов альбом "Галас", і далі галасу буде ще більше", - запевнила вона.

 
А ось Оленине фото в образі Майлі Сайрус

Зі слів артистки, американська реперка Lizzo, чиє фото у прапорі вона відтворила, є для неї взірцем.

"Я спостерігаю за її діяльністю і за її відношенням до своєї країни, як вона переживає. Мені це близько. Я обрала те фото, яке близьке мені, тому що я також плекаю за свою державу, я переживаю. Я беру участь у багатьох соцініціативах, я займаюсь благодійністю. Щоб змінювати суспільство на краще. Для мене ця фотографія, по-перше, вона мала великий фідбек у моєму серці, тому що це гарно, по-друге, вона провокативна. Тобто увага буде привернута", - пояснила аlyona alyona.

 
Бейонсе останніми днями, мабуть, теж гикається

Вона перепросила тих, кого фото може образити. Разом із цим, навіть якщо 30% людей і образяться, то 70% - почують меседж, підсумувала зірка.

Нагадаємо, резонансна серія знімків зірки ню почалася з пародії на Надю Дорофєєву.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ: 

Alyona alyona чуттєво попозувала у спідньому: Світ потребує краси

Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів