Ексдружина українця Тимощука, котрий тренує російський "Зеніт": Ти лижеш дупу людям, які вбивають наших дітей

11 березня 2022, 13:00

Колишня дружина екскапітана збірної України з футболу, а нині головного тренера російського "Зеніта" Анатолія Тимощука, Надія Навроцька присоромила його за те, що він "лиже дупу" людям, котрі вбивають українських дітей.

Жінка написала емоційний пост у Facebook та проілюструвала його тілами загиблих у війні росії з Україною.

"Толік, подивись, це все наші українські діти!!! Це такі ж самі діти, як і твої українські діти! І вбивають їх щодня люди, яким ти зараз лижеш дупу. І вбиваєш цих дітей ти також разом з ними!", - написала мама дітей Тимощука.

 
Колишнє подружжя має спільних дочок-двійнят

"Щодня ти вбиваєш українських дітей! Коли жереш у ресторані по декілька разів на день і кормиш там своїх попів та шлюх! Коли розводиш там бізнеси і шаверми свої! Коли ти купуєш там свої щмотки і заправляєш свої машини! Ти щодня буквально сплачуєш податок упирям, котрі з твоїх грошей купують ракети що винищують наших дітей!!!", - обурилася Надія.

 
Тимощук і Навроцька розійшлися у 2016-му. У росії Анатолій одружився вдруге, і в нього народилося ще дві доньки

Після цього посту Навроцької колишній прессекретар Тимощука, Віталій Юрченко виклав у Facebook документи, які нібито свідчать, що Тимощук працює на ФСБ.

 
 
Документи, які нібито свідчать про те, що Тимощука завербували
 
 
фото з facebook

Нагадаємо, 42-річний Тимощук - уродженець Луцька. Був капітаном донецького "Шахтаря", а в 2007-му перейшов до "Зеніта". У 2017-му Тимощук повернувся в "Зеніт" у якості тренера.

11-го березня стало відомо, що Тимощука довічно відлучили від українського футбола.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів