Мосейчук про росіян у Берліні: Почали говорити, що нас треба вирізати

10 травня 2022, 12:30

Кореспондентка і телеведуча Наталія Мосейчук, котра 9-го травня стала жертвою нападу з боку росіянина у Берліні під час знімання телесюжету, поділилася своїми враженнями від побаченого і почутого там.

Наталія написала про це у Instagram.

Як розповіла Мосейчук, вони зі знімальною групою спостерігали за тим, як росіяни святкують "Дєнь побєди" у Трептовпарку.

 
Мосейчук зняла відео коло Бранденбурзьких воріт

"Ми щиро намагалися зрозуміти: скільки в цьому святі для них пам’яті, а скільки побєдобєсія. Але росіяни почувши українську мову - одразу почали говорити, що такого народу не існує і що нас треба вирізати. Причому з більшим запалом за чоловіків про це кричали російські жінки. Це жахнуло і спочатку ввело нашу знімальну групу в німий ступор", - зізналася вона.

"І тоді я просто спитала - хто відповість за Бучу? У відповідь - тільки угарні крики з наративів радянського зомбоящика. Жодного співчуття. Ніхто не опустив очі. Готові були іти в рукопашну", - поділилася Наталія.

Телеведуча дійшла висновку, що якщо росіяни, які давно для життя обрали Німеччину, не розуміють всієї ганебності війни, то жодний російський солдат певно цього не зрозуміє і поготів.

"Поліція рашиста, який на нас на кинувся, затримала. Відкрито адміністративну справу. Йому загрожує покарання - мінімум штраф, максимум, якщо він не має статусу в Німеччині - проблеми глибші", - написала Мосейчук.

"Я подивилася в очі цих людей. Агресивні. Навіжені. Ненависні. Я зрозуміла: вони- нелюди. Про це має знати весь цивілізований світ, інакше нові Бучі трапляться в Молдові, Грузії, Прибалтиці, Польщі, а, може, і в Німеччині. Адже головне гасло сьогоднішнього "побєдобєсія" тут, в я Берліні, було: взяли Берлін один раз, візьмемо і вдруге. Це горлодранили люди, яким Німеччина дала побутовий комфорт і демократію. Вони невдячні. Морлоки. Імперія зла, що закінчується", - додала вона.

Нагадаємо, в святковому концерті на російському ТБ взяла участь співачка Таїсія Повалій.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Боже, яке кончене": Булітко під гітару позбиткувалася з путіна і росіян. ВІДЕО

Ніка Белоцерковська про росіян: Цей морок пройде, коли реальність почне заглушати телевізор

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів